АКТИВІСТИ МАЙДАНУ ТА КРЕМЕНЧУЦЬКА ОПОЗИЦІЯ ПРИЙШЛИ ДО ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК (ФОТО)

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності... Без коментарiв

Не виконувати злочинних наказів й не порушувати Конституцію. До того ж, повернути окремий батальйон внутрішніх військ, який розташований у нашому місті на місце постійне дислокації – у своє приміщення, що у мікрорайоні Молодіжний.
У Кременчуці сьогодні відбулося пікетування окремого батальйону внутрішніх військ, яке організували представники опозиційних політичних партій.
Втім до протестуючих долучилися активісти міського громадського об’єднання «Майдан», тож сценарій короткого перебування перед воротами військової частини ледь не пішов шкереберть.
«Не порушуйте Конституцію України, не виконуйте злочинних наказів», – з такими словами до кременчуцьких міліціонерів, які на чолі з заступником начальника міського відділу внутрішніх справ Денисом Захарченком, охороняли батальйон внутрішніх військ від пікетувальників, звернувся голова міського об’єднання Майдан Володимир Пилипенко.
Натомість, про те, що у протестуючих немає претензій до місцевого керівництва батальйону внутрішніх військ говорив депутат міської ради від фракції БЮТ Дмитро Кравченко. Втім, у присутніх були претензії до керівництва внутрішніми військами в Україні. Тож Дмитро Кравченко передав заступнику командира батальйону з спеціальний лист протесту.
Своє слово з цього приводу сказав також керівник Кременчуцької організації партії «Свобода» Сергій Галата. Вимоги пікетувальників підтримали також і активісти Майдану які долучилися до акції протесту.
Про що говорили представники місцевого «Удару» – так це про випадки побиття активістів Майдану, які так і залишаються не розслідуваними.
Варто сказати – це була незвичайна акція з пікетування. Серед тих, хто вирішив прийти до міліціянтів – активіст міської організації БЮТ й керівник апарату міського голови Кременчука Олександр Головач. Чоловік стійко стояв у перших рядах протестувальників.
Натомість, довірені особи народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова, який є представником фракції партії Регіонів у Верховній Раді так само стійко тримали прапори з партією блока Юлії Тимошенко.
Ще кого можна було побачити на власні очі – це керівник кременчуцької міської організації партії «Удар» пан Перепел. Інший депутат, який також разом з паном Головачем прийшов на пікетування – це відомий «еколог» пан Стасюк.
Всі вони пікетували батальйон внутрішніх військ, представники якого вже відбули чергування у столиці, де охороняли урядові установи, а 30 грудня поїдуть туди знову.
Цікавий захід у якого завтра продовження, був не надто багатолюдним. Однак завтра буде ще – представники опозиційних партій нашого міста проведуть таке саме недовге пікетування міського відділу внутрішніх справ.
До пікетування міліції також долучаться представники громадського об’єднання Майдан. «Дуже б хотілося, аби представники опозиційних БЮТ та Удару теж долучилися до проведення мітингів які ми проводимо щодня», – зазначив з цього приводу відомий громадський активіст Майдану Сергій Полюхович.
Олександр Курилов

По матеріалам : Програма плюс

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події