Арештований Володимир Пилипенко закликав учасників кременчуцького віче не втрачати віри (фото)

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності... Без коментарiв

Учасники щотижневого міського віче сьогодні прийшли до будинку на вулиці Перемоги, у якому перебуває під домашнім арештом керівник громадського об’єднання Майдан Володимир Пилипенко. Громадяни прийшли до арештанта, скандуючи гасло «Свободу політв’язням». Тож сам керівник кременчуцького Майдану зустрічав гостей з балкону свої квартири, що на другому поверсі й виголосив промову, у якій виклав головні принципи діяльності кременчуцької громади сьогодні.
«Ми всі хочемо пройти свій шлях чесно й передати те, що ми залишимо дітям та онукам. Ми не політв’язні. Ми боремося за нашу державу – вона у нас одна. Ще коли ми боролися за незалежність мені говорили – у нас одна батьківщина, одна Україна й слід боротися за те, аби комфортно в цій Україні нам жилося. У нас одна батьківщина і ми повинні боротися, щоб нормально жити могли тут всі, а не купка обраних. Ми не політв’язні, ми заручники у терористів. Ми в заручниках у терористів, які не можуть усвідомити, що вони зробили за закон. Закон це алгоритм, це дія формул і по цим законам ми всі живемо. А закон про обмін заручників на нерухомість це навіть не постанова кабінету Міністрів. Це угода про капітуляцію. Вони так хочуть – нахапати заручників і врятувати своє майно. Ці звірі в капкані, а капкан цей зі свідомості людей. Люди не хочуть бачити як вони далі крадуть, як перекидають гроші в офшори і грабують природні копалини, що належать нашим правнукам. Вони награбували багато і сьогодні пакують валізи. Вони рятуючи шкури нахапали побільше людей. Прийде народна влада, влада громади й вони будуть рятуватися й будуть ті, хто судив по понятіям відповідати», – зазначив промовець у своєму зверненні до людей.
«Ви вірите місцевій владі та Бабаєву, ви вірите обласній владі чи уряду?», запитав в учасників мітингу який відбувся під його вікнами Володимир Пилипенко й почув у відповідь – не віримо.
«У нас суд працює по закону чи прокуратура та міліція?», – запитав політичний в’язень і знову почув у відповідь – «ні». «У нас немає ні міліції, ні прокуратури, а є лише шпана. І так само у судах. Практично немає порядних суддів. Шпана витіснила всіх, хто був порядним. Але ми віримо у краще й якщо у нас немає віри то не буде й майбутнього», – такий зміст промови політичного арештанта до учасників зібрання, до яких він звернувся з балкону своєї квартири.

 

 

 

 

 

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події