Непохвальні листи. Кременчуцькі колядувальники колядували біля СБУ та міліції

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності... Без коментарiв

Учасники акції «Ангел Майдану» яку вони провели сьогодні на площі Незалежності, заколядували різдвяних пісень перед будинками та квартирами чиновників та перед правоохоронними установами.
Відповідне дійство організатори заходи провели у рамках проведення зустрічі Різдва, що мало назву «Ангел Майдану» . Тож перше місце, де заспівали колядки – та міський музей, на ремонт якого у міської влади не вистачає коштів і можливо, що після колядування кошти таки з’являться.
Наступне місце колядування – перед міським управлінням СБУ, звідки колядувальники пішли до міського управління міліції. Обом цим установам залишили «не похвальні грамоти», у яких організатори заходу відзначають відсутність у місті протидії корупції, злочинності.
Варто додати, що колядувальники прийшли і до будинку у якому мешкає міський прокурор та дісталися домівки міського голови Олега Бабаєва, що неподалік КАТП 1628. Обом чиновникам теж дісталися неподячні листи. Натомість мера закликали дослухатися до людей, не чинити кривду, припинити ворожнечу зі ЗМІ, припинити рейдерство та дотримуватися законності…
Звісно до колядників ніхто не виходив, тож листи прикріпляли до паркану, а у випадку з міським прокурором – віддали консьєржу.

По материалам : Програма Плюс

 

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події