Частина 1. Правозахисники полтавщини Ніна Дашко, Андрій Беркеля, Любов Горпинич, Людмила Кучеренко, Микола Зароза, констатують…В фільмі “Бути почутими” про ознаки посадових злочинів в інтернатах Полтавщини обласного підпорядкування, та кричущі факти порушення прав дітей в Кременчуцькому військовому ліцеї. Про нереагування влади на порушення в цих закладах роками.
3 частина. 18.01.2011р правозахисник Ніна Дашко повідомила Губернатора Удовиченко О.В про посадові правопорушення керівника військового ліцею Полякова.Крісло захиталось.Через два дні після візиту до Губернатора Поляков підняв галас в Газетах на свій захист, втягуючи залежних від себе ліцеїстів та їх батьків.Журналісти Булашев, Кулясов, Билина, Просяник з низькими моральними якостями без розслідування за два-три дні друкували одну за одним статті на захист Полякова, та зводили наклеп на онука Дашко. Правозахисниця Дашко Н.Б – отримала “подяку”за захист прав дітей,на неї Поляков подав до суду. Суд відмовив Полякову в задоволенні його позову.
4 частина. Післямова Дашко Н.Б в фільмі “Бути почутими” про те, що авторитарний режим в ліцеї, неналежні умови утримання неповнолітніх.
5 частина. Докази до фільму “Бути почутими” про кричущі факти порушення прав дітей в інтернатах Полтавської області, Кременчуцькому військовому ліцеї. Докази про відсутність відповідей з прокуратури на скарги про порушення прав дітей в військовому ліцеї та нереагування на посадовий злочин керівника (скорочено).