Про дії та бездіяльність екс.начальника Кременчуцького ліцею з посиленою військово фізичною підготовкою Полякова який вчинив низку посадових правопорушень , на мою думку злочинів…

Військовий ліцей.Захист прав неповнолітніх. Без коментарiв

Кременчуцький ліцей з посиленою військово фізичною підготовкою…
Моє перше “знайомство” з цим учбовим закладом відбулось в далекому 2009 році.
В період з 2000 року по   теперішній час навіть грамотні  люди в тому числі журналісти помилково називають ліцей військовим. Насправді  це не відповідає дійсності, ліцей ніколи військовим не був,  нач. ліцею Поляков , всупереч Статуту ліцею, Нормативних документів , Постанови № 717 Про Ліцеї,  умисне  заховав Статут ліцею  і протягом 10 років  утримував в ліцеї ( який насправді є  учбовим закладом, ЗОШ ІІІ ступеня ) такий собі «дізбат», в якому неповнолітні 14-15 річні діти, змушені були відбувати ДОБОВІ(!), 24 годинні наряди під час яких  виконувати роботу сторожів, прибиральниць( сторожі в ліцеї тільки числились, прибиральниці фактично керували дітьми які виконували найбруднішу роботу та  мили туалети ).

Після надзвичайно напруженої роботи мені  правозахиснику  Ніні Дашко та  членам організації О.Охріменко, Л. Горпинич , вихователю ліцею Л.І.Попівняк та іншим, не без допомоги  чесних і порядних  викладачів – офіцерів  вдалось захистити права неповнолітніх дітей, але частково.

Захищати права неповнолітніх було не просто…Нам протистояла  організована група посадовців-корупціонерів , які  з метою отримання неправомірної вигоди кришували злочинні дії та бездіяльність нач. ліцею Полякова. Після втручання Організації , після півторарічного протистояння беззаконню,  нарешті 19 листопада 2010 року, Полтавська обласна прокуратура “відмінила” 24 годинні (добові) наряди для неповнолітніх та визнала їх незаконними. http://zakon-poltava.pl.ua/?page_id=138 .   При цьому прокуратура фактично прикрила  посадовий злочин Полякова, оскільки проігнорувала той факт, що ні Статутом ліцею, ні іншими нормативними документами добові наряди для неповнолітніх учнів 10-11 класів  передбачені не були!
Також після скасування добових нарядів прокуратура не надала належну оцінку низці посадових злочинів та правопорушень, які  були очевидними.

Кришувателі Полякова, за схемою кругової поруки та корупції, доклали багато зусиль, аби екс начальник не був притягнутий до кримінальної відповідальності, згідно Законів України і ККУ,Службові злочини,   та відповідно до  ст. 137 ККУ , ч1 : “невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого”.Екс. нач. ліцею  Поляков  відбувся «легким переляком», доганою.

Під кришуванням обласного прокурора Миронова , нач. Управління освіти  Полтавської області Мірошніченко, Кременчуцька прокуратура « не вбачала»  порушень Полякова, який умисне всупереч всіх Законів України і  в тому числі  Конституції України, використовував рабську дитячу працю на протязі 10 років!

НАГОЛОШУЮ ПОВТОРНО: неповнолітні діти під час придуманого Поляковим цілодобового наряду працювали сторожами на КПП , двірниками, прибиральниками, драїли туалети, а “хтось” отримував ЗАРОБІТНУ платню!

Після добових нарядів діти повинні були ще й відбувати посилену військово -фізичну підготовку, а також навчатись за програмою  школи,  в педучилищі для отримання  середньої освіти.
Частково про це в статті  ,  «Закон молчания лицея»: http://zakon-poltava.pl.ua/?page_id=56 яку написав чесний  і порядний журналіст О.Белковський.

Перевірка КРУ   фінансово-економічної  діяльності ліцею, яку ініціювала організація ПОГО “Право на Захист” ,  результатів не дала.

Як кажуть, за все було “заплачено”…

Далеко не все я зуміла викласти в фільмі “Бути Почутими”, в якому я зверталась до головних кришувателів Полякова,  прокурора Полтавської області Миронова а також до  губернатора  Полтавської області О.В.Удовиченко. В цьому фільмі я ставила акцент на  цитату (на той час президента України, Януковича), а саме: “за будь які прояви корупції , покарання буде жорстким і невідворотним, те що кажуть нагорі, внизу не чують”. Бо хотілось вірити месиджам які   закидав  Українському Народу екс. президент, Янукович…

Як згодом я зрозуміла ,  що це лише пусті слова на які ніхто з можновладців не реагував.

Кругова порука і корупція зашкалювала.З метою достукатися до можновладців, керівників області, прокуратури я  за власні кошти зняла фільм  ”Бути почутими”.Посилання : http://zakon-poltava.pl.ua/?page_id=84…. Але марно! Реагування не було…
Внаслідок, нажила купу ворогів. Зверненням організації « Право на Захист» не давали ходу.
Посадовці-корупціонери   на мої звернення що  мали суспільно-важливе значення не реагували належним чином, я отримувала відписки.НЕ розслідувались кримінальні справи, які були порушені за заявою організації.

Після того, як  екс керівник ліцею Поляков та його спільники наспіх «замели» сліди  посадових злочинів та правопорушень,    він продовжував  керувати  ліцеєм і надалі…Через нездоровий мікроклімат в колективі, через небажання порушувати Закони, найкращі вихователі та офіцери ліцею Попівняк, Шмаков, підполковники Осадчий, Назаренко, капітан Лихо та інші звільнились  з роботи за власним бажанням,  ще  задовго до перевірки  ліцею уповноваженим президента з прав дитини Ю.Павленко.
Екс. начальник ліцею Поляков , за фахом замполіт,  вмів і вміє вдало маніпулювати свідомістю людей,  майстерно вводив в   оману  будь кого. Під час влади Януковича жив “як кіт в маслі”…

Повторно я  змушена  була захищати права  неповнолітніх дітей від начальника – самодура, на мою думку,  з ознаками психологічних розладів, у вересні 2012 року.
17 вересня 2012 року до мене зателефонували незнайомі мені  батьки шістьох ліцеїстів.
Вночі, близько 11 ночі батьки і діти з”явились  до мене додому…
Розповіді дітей та батьків, Акти СМЕ мене шокували!   Як виявилось, справа була не тільки в “дідовщині” та  умисному  побитті дітей, на яку робили акцент всі ЗМІ та контролюючі органи.

З розповідей,  заяв батьків та дітей  на моє імя : ” шістьох ліцеїстів першокурсників протягом  двох неділь катували   жорстокі другокурсники, били  ногами взутими в берци в одне і теж місце ,  по ногах. Батьки  дізналися лише тоді коли  побачили що їхні діти  ледь волочили ноги.Після виявленних тілесних ушкоджень  , Актів СМЕ, батьки очікували від начальника Полякова допомоги , сприяння в вирішенні напруженої ситуації в дитячому колективі. В відповідь, Поляков вишикував ліцеїстів і перед особовим складом заохотив другокурсників до дідовщини,   а першокурсників які в ліцеї навчалися лише 17 днів принизив , острамив перед особовим складом словами: “хлюпики, маменькини синки, вам не місце в ліцеї”…

Після публічних   принижень постраждалих від насилля дітей  Поляков викликав їх  батьків  і запропонував їм  написати заяви за власним бажанням, та  забрати  побитих і принижених дітей з ліцею.
Як завжди, в  ліцеї  панували шокуючі порушення,  які важко описати на папері.
Діти недоїдали і недопивали. Шалені фінансові потоки, які виділяла область на фінансування ліцею, десь дівались , відбувались фінансові махінації, викрадання бюджетних коштів , інше.
Після  цього випадку я звернулась до міської та обласної прокуратур. В ліцеї тривали формальні перевірки які зводились до того що ліцеїсти побились. Проти вихованих Поляковим жорстоких другокурсників ( таких же дітей,  жертв  виховання) було порушене кримінальне провадження , а керівник ліцею знов виходив “сухим з води”, через шалену  підтримку корумпованих чиновників, прокурорів Миронова, Кадоли…
Після двох безрезультативних і корупційних перевірок ліцею ( в період з 17.09.2012 р. по 23.09.12 р.), які проводили спеціалісти  з області та прокуратури, Організація і батьки ліцеїстів були змушені звернулись до Уповноваженого президента по правах дітей Ю.О. Павленко.
Ю.О. Павленко на наше звернення  зреагував миттєво і вже на слідуючий день , 25 вересня 2012 року   провів перевірку закладу.

Під час цієї перевірки   була присутня я, журналіст О.Белковський ,  батьки постраждалих від фізичного насилля, психологічного тиску та аморальної поведінки керівника ліцею Полякова  та  родичі   дітей  другокурсників які вчинили правопорушення.
Після проведеної перевірки  нач. ліцею Поляков , за численні правопорушення, а на мою думку, посадові злочини, був звільнений з займаної посади.
Згодом була порушена кримінальна справа, яка за  сприянням обласного  прокурора Миронова  була закрита.
Надаю посилання  на два прямо-протилежні за змістом відео, стосовно перевірки Ю. Павленко.

В першому відео за матеріалами Телеграф, Поляков –виставляє себе жертвою, родичі деяких ліцеїстів, минулих років,  та його друзі, ставлять акцент на те, що  Уповноважений президента, образив  Полякова, запропонувавши Полякову вчинити вчинок офіцера – застрілитись. Так. Я особисто це чула. Ю.Павленко був шокований результатами перевірки, які я не маю права публікувати…За ті злочини що були виявлені слово”застілитись” – дуже лагідне!

http://zakon-poltava.pl.ua/?p=1303


http://zakon-poltava.pl.ua/?p=1437

)

Після того як Поляков був звільнений,  мені телефонували  люди яких я поважаю, телефонували  з проханням: “в будь який спосіб -Поляков повинен залишитись на посаді”!

Враховуючи   мою глибоку повагу до шанованих людей, з метою донести їм правду,  змінити думку людей введених в оману , я як вміла, написала цю статтю-сповідь ….за яку ЗГІДНА нести ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: http://zakon-poltava.pl.ua/?p=1240

Після перевірки ліцею  25.09. 2012 р. Уповноваженим президента з прав дитини Ю.Павленко,  Поляков ліг до лікарні.

Зі слів батьків і учнів, він  залякував ліціїстів другого курсу, що в разі його звільнення, ліцей закриють! примітка: таке саме було і в 2010, 2011 році… я про це розповідаю в фільмі “БУТИ ПОЧУТИМИ”…
Діти і батьки були злякані, що освіти не отримають….
Поляков як і раніше, вдало маніпулював свідомістю як дітей так і їх батьків.
Посилання  на сатиру  з фотографіями Полякова під час «лікування», можливо дасть читачу уявлення про події , які відбувались. В минулі роки Поляков також “лікувався” коли “пахло смаженим” …..

А тим часом   місцеві ЗМІ  доносили до  людей  інформацію про те  що діти вболівають за колишнього начальника  ліцею Полякова,  відвідують його в лікарні.

І як завжди, люди  співчували великому “педагогу”   капітану в відставці, якому вдалось після відставки стати  полковником.  Маю відомості про те що Поляков  разом і званням  полковник,  він  став  “учасник бойових дій”. Військова прокуратура проводила розслідування, а потім  як виявилось, документи “зникли”…
http://zakon-poltava.pl.ua/?p=1421

ПІСЛЯМОВА:

Стаття «Закон молчания лицея» закінчується словами:

«Черные семена, посеянные Поляковым и ему подобными в детских душах, дают свои страшные всходы»

То ж  дай БОЖЕ, щоб  ті страшні  паростки які як пирій  вкорінилися  в Україну в  вигляді кругової поруки і корупції, аморальності, підлості, викрадання бюджетних коштів,  були вирвані з корінням, щоб наші  надії і сподівання на революцію гідності не  були марними…

Мене глибоко турбує що  зараз   Поляков  намагається вплинути , на новопризначених на фоні революційних подій  керівників області, з метою поновитись на посаді.  Цього не можна допустити. Я не знаю цю людину як військового, можливо він гарний полководець, але до дітей  його підпускати не можна, не має морального права Поляков знаходитись поряд з неповнолітніми навіть поряд.

З повагою  до гостей сайту  і всіх небайдужих людей  правозахисник  Ніна Дашко.

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події