УЧАСНИКИ ПІКЕТУ ЗАСУДИЛИ РЕЙДЕРСЬКІ ДІЇ МЕРА КРЕМЕНЧУКА О. БАБАЄВА І ДЕПУТАТІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТОСОВНО ПРИВАТНОЇ ТЕЛЕКОМПАНІЇ «ВІЗИТ»

Рейдерству НІ! Без коментарiв

Правозахисник Ніна Дашко

06 листопада 2013 року перед судовим засіданням обласного апеляційного суду відбувся мирний пікет в знак підтримки власників та колективу телекомпанії «Візит», яку намагається забрати рейдер від влади ,мер м.Кременчука О.Бабаєв.

Всі присутні  на мирному зібранні – пікеті заявили про загрозу протиправного захоплення приватної телекомпанії «Візит» за  спеціальною рейдерською “схемою» з особистої ініціативи міського голови міста Кременчука Олега Мейдановича Бабаєва.
Громадські активісти, представники громадських організацій, пенсіонери, робочі,  вчені,  які приїхали до Полтави, скандували: «НІ РЕЙДЕРСТВУ!»,  Ганьба, завідомо неправосудному рішенню , яке винесла суддя  Автозаводського районного суду міста Кременчука! «Рейдери від влади надали до суду в якості “доказів”  незаконні рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25.12.2012 року і рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області № 1329 від 20.12.2012 року.
Громада вказувала на ознаки умисно створеної,  спеціальної «рейдерської схеми», бо саме ці   незаконні рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради і стали “підставою” для ухвалення рішення Автозаводського районного суду про ліквідацію приватної телекомпанії «Візит» і передачу корпоративних прав на її управління комунальній телерадіокомпанії (КТРК), заснованій Кременчуцькою міською радою і відомою своєю фактичною бездіяльністю.
Мітингувальники наголосили: «Як могло таке статися, що колишнє колективне підприємство «Кременчуцький ТТЦ «Електрон», що нібито заснувало мале колективне підприємство «Візит», правонаступником якого є приватна телекомпанію «Візит», могло його створити, якщо КП КТТЦ «Електрон» було зареєстроване міськвиконкомом у 1992 році, а мале колективне підприємство «Візит у 1991 році?!» Але ніякі докази, аргументи адвокатів телекомпанії «Візит», документальні підтвердження, загальновідомі факти, які були пред’явлені суду власниками «Візит», суддею  1-ї інстанції – враховані не були.
Учасники пікету одноголосно прийняли резолюцію, у якій висловили глибоке занепокоєння і протест  проти  корумпованої судової системи, свідченням чому є завідомо неправосудне рішення судді Автозаводського районного суду м. Кременчука О. Предоляк.Учасники  мирного пікету  засудили незаконні дії мера міста Кременчука О.Бабаєва та маріонеткового депутатського корпусу Кременчуцької міської ради, які стали ініціаторами рейдерських дій стосовно приватної телекомпанії «Візит».
У мене немає аж ніяких сумнівів в тому, що рейдерство  є самим потворним і страшним явищем в житті нашого суспільства. Але воно на порядок потворніше і страшніше, коли в ролі рейдерів виступають перші керівники міста – суб’єкти, яких кременчуцькі виборці  обрали, а точніше найняли на роботу ,  за свої кошти, для ведення міського господарства, тобто рейдери від влади..
Протягом останніх років власники і колектив телекомпанії «Візит» потерпають від незаконних  дій  рейдерів від влади.
Незважаючи на те що в діях рейдерів від влади вбачаються ознаки кримінальних злочинів, перешкоджання законній господарській діяльності, ознаки перевищення службових повноважень, підробки офіційних документів, правоохоронні органи –належної правової оцінки поки ще  не надали.
Міський голова О.Бабаєв буквально переслідує власників та колектив телеканалу Візит,  незважаючи на те що його поведінка суперечить  елементарним нормам поведінки держслужбовця, високої посадової особи, яка на  виду. Інструментом задоволення,  визначення оцінки  ділової репутації  посадової особи високого рангу – є ми з Вами, члени суспільства. А мер м.Кременчука  припустився до неприпустимої для держслужбовця високого рангу  поведінки. трудовий колектив, власники телеканалу Візит потерпають від неймовірних моральних страждань через психологічний тиск, публічні образи та приниження з боку мера м.Кременчука О.Бабаєва.
На сайті Президента України напередодні пікету ,05.11.2013 року я прочитала повідомлення пресс-служби Президента України В.Ф. Януковича за заголовком,  Виктор Янукович: В Украине продолжается активная борьба с рейдерством и коррупцией.Ссилку на  повідомлення надаю.

http://www.president.gov.ua/ru/news/29346.html

З очікуванням перемін в державі і найкращими сподіваннями я сьогодні, 6 листопада 2013 року зачитала цей текст перед учасниками мирного пікету, небайдужих громадян м. Кременчука, який відбувся біля будівлі Апеляційного суду Полтавської області на підтримку телеканалу “Візит”.
Цього дня тут відбулося чергове засідання з розгляду апеляції кременчуцької приватної телекомпанії «Візит» на рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука про її передачу у так звану «комунальну власність».
І хоча колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області перенесла розгляд апеляційної скарги  приватної телекомпанії «Візит» на рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука на 18 листопада 2013 року, я все ж висловила надію на те, що взятий Президентом України та Кабінетом Міністрів України курс на ліквідацію рейдерства в країні дає нам надію на винесення апеляційним судом справедливого рішення.
В іншому випадку нам нічого не залишиться, як донести інформацію про злочини міської влади до відома Президента України Віктора Федоровича Януковича, а разі не реагування Президента України, маємо наміри звертатися за захистом до світової спільноти.

Ганьба рейдерству від влади! Не віддамо Вам наш улюблений телеканал “Візит”!

“Бабаєвські новини” з “одами” собі коханим -ми не визнаємо!

 

 

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події