ЗА ВКРАДЕНУ КОВБАСУ. Від начальника міської міліції Захарченка вимагають розпустити громадську раду

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності...

 

Кременчуцька міліція, де, як на репортера, завжди не все слава Богу, продовжує обростати гучними  скандалами. Цього разу мова про громадську раду при міському відділі міліції, вкрадену її представником ковбасу з супермаркету та намагання правозахисників захистити репортерів Кременчука, які вирішили з такої громадської ради вийти.

Редакція «Програми плюс» отримала відповідне звернення до начальника міського відділу МВС Дениса Захарченка, підготовлене правозахисником  Ніною Дашко – керівником ГО “Право на захист”, яке й друкуємо в повному обсязі.  Єдине, що, на погляд репортера, спірне – так це твердження правозахисника про намагання вкраденою ковбасою з супермаркета  дискредитувати  нашу міліцію. Як на репортера, кременчуцька міліція й так у нас спаплюжена, що далі вже нікуди. Втім це лише …

Звернення

Про   аморальність,  правовий безпредєл ,  хаос, створений  керівником   ГР при МВС Клевжиць  в ГР при МВС

Шановний Денисе Анатолійовичу,    неодноразово я повідомляла Вас   про подвійні стандарти,  аморальність голови  ГР при МВС Клевжиць  та членів правління, про правовий беспредєл  створений ними в ГР при МВС,   для задоволення власних потреб та амбіцій.

Повідомляла  про  те що ними ведеться цілеспрямована робота на  дискредитацію міліції в цілому, а також невгодних членів   ради.

З першого дня створення громадської ради я Ніна Дашко  була обрана заступником голови ГР при МВС . На посаду голови  ГР при МВС я  рекомендувала кандидатуру В.Клевжиць.

Через  декілька місяців після створення ради  стала помічати  що подвійні стандарти,  шокуючий цинізм, махінації, підтасовки , правовий безпредєл є стилем життя та  поведінки  голови ГР при МВС Клевжиця та його  оточення.

Усвідомивши що  глибоко помилилась  11.12.2015 року   я виступила на зборах ГР при МВС з різкою критикою   про дії та бездіяльність  Клевжиця .

В своєму виступі    вказала на   сімейний підряд Клевжиць, в результаті якого   членів ГР не долучали до заходів,  в той час як  дружина  Клевжиць , не член ГР,   фактично керувала  радою,  давала вказівки. Вказала на те  що роль ведучої    під час урочистостей нагородження медаллю «За заслуги перед народом України» виконувала дружина Клевжиць а не члени ради.

Розповіла  присутнім про маніпуляції голови ГР при МВС Клевжиць навіть у святій справі, волонтерстві, коли він користуючись впливом і наданими йому повноваженнями  голови ГР при МВС їздив  по селах, збирав допомогу для зони АТО, під гаслом: «збирає Громадська Рада при МВС разом з міліцією». При цьому журналістам надав іншу інформацію, в інтересах своєї родини, та  його  громадської організації «Екстремальні види спорту».

Так в  статті під заголовком: Кременчужане, совместно с милицией, передали помощь в зону АТО Клевжиць    не повідомив журналістів що допомогу   в зону АТО  він збирав  користуючись посвідченням голови ГР при МВС  разом з міліцією, а використав надані йому повноваження для задоволення власних потреб та амбіцій,  пославшись   прізвіще сина: «Члены и волонтеры «Ассоциации экстремальных видов спорта» и «Общества украинского языка им. Т. Шевченко», совместно с милицией Кременчуга, вчера передали помощь в зону АТО. Об этом говорит кременчугский спортсмен-волонтер, член ассоциации Александр Клевжиц»
Посилання на статю  надаюhttp://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10040728-kremenchuzhane-sovmestno-s-miliciey-peredali-pomosch-v-zonu-ato.html

Копію цієї статті я роздала членам ГР під час свого виступу та передала Вам.

Повідомила  про   махінації з  нагородами «За вірність народові України» ,   про незаконне нагородження синів Клевжиця та Ільченко , про  потаємність в процесі підготовки до нагородження  , відсутність обліку закуплених медалей та обліку нагороджених , про те що послужні списки  нагороджених не виносились на  збори ради  для обовязкового  погодження  з членами ГР  (  що  було обовязковою умовою в  Положенні до  Розпорядження міського голови від 01.12.2014 року № 329-Р, та в Положенні до Розпорядження міського голови ід 10.12.2014 року №337 –Р)

В результаті   махінацій   голови ГР при МВС  Клевжиць відбулось  нагородження   не тільки  заслужених воїнів, а й   синів Клевжиць,  Ільченко,  та  нікому невідомих осіб, імена яких  було приховано.

Це стало можливим через те що    закупка  медалей   оплачувалась комерційнійними  структурами,  а  придбана  кількість медалей –обліку не підлягала і не підлягає.

Клевжиць  ставив   і ставить печатку ГР при МВС на будь якому документі,  без будь яких погоджень з членами ради, через що в.о. міського голови Івко В.М.  дослухався до протестів громадськості щодо махінацій з нагородами «За вірність народові України»  та скасував свої  Розпорядження про нагороди.

Після мого виступу  на зборах, Клевжиць доклав зусиль, щоб не допустити розголосу  змісту виступу, (який вірно виклала в протоколі , в той час відповідальний секретар,   О.Піддубна). Користуючись  впливом і наданими  йому  повноваженнями,  Протокол зборів ГР   №5 від 11.12.2014 року  не був викладений  на Сайт МВС.

Після неодноразових і невдалих спроб донести до Вас інформацію про зловживання повноваженнями та впливом,  про  «сімейний підряд» в ГР , вимушена   повторно взяти слово  під час зборів  ради  21.01.2015 року, на які Ви   були запрошені, але  не зявились.

На цих зборах громадськість м.Кременчука та   члени ГР при МВС надали негативну оцінку голові ГР  Клевжиць. Зал скандував  в бік Клевжиця -«Ганьба»! Головуючого Клевжиць під час зборів «рятували» його соратники по зловживаннях Гонза та Захарченко. Сам Клевжиць мовчки сидів в залі і  ховав  від камер обличчя.

Посилання на відео- кадри зборів від 21.01.2014 року я знайшла Ютуб і  нещодавно виклала на Сайті ПОГО  «Право на Захист».

Посилання надаю:

  1. Заголовок: Ніна Дашко: Нижче моєї гідності бути заступником у такого голови ГР при МВС як Клевжиць!Посилання на відео: http://zakon-poltava.pl.ua/nina-dashko-nyzhche-moyeyi-gidnosti-buty-zastupnykom-u-takogo-golovy-gr-pry-mvs-yak-klevzhyts/
  2.  Заступники голови ГР при МВС “рятують” імідж головуючого Клевжиць.

Посилання на відео:  http://zakon-poltava.pl.ua/zastupnyky-golovy-gr-pry-mvs-ryatuyut-imidzh-golovuyuchogo-klevzhyts/
3. Л.Шаповалова про голову ГР при МВС Клевжиць.

Посилання на відеоhttp://zakon-poltava.pl.ua/l-shapovalova-pro-golovu-gr-pry-mvs-klevzhyts/
Незважаючи на те що в ютуб  були викладені  відео кадри  зборів,  на сайті МВСПротоколу зборів від 21.01.2015 року  -НЕМАЄ.

 Як з’ясувалася, Клевжиц , Ільченко,  Г.Захарченко , незважаючи ні на що, як завжди  викрутились. Вони   “постановили” на  «сімейному» правлінні  що зборів  21.01.2015 року-не було взагалі !

Про  негаразди в ГР при МВС  неодноразово повідомляла Вас і   голова «Комітету захисту Конституційних прав громадян» Л.Шаповалова. Заява Шаповалової була занесена до ЖО. В в відповідь отримана відписка.

В своїх зверненнях ми  вказували  на  те що  дії та бездіяльність голови ГР Клевжиць та  так званого «сімейного» правління,  які    мають  ознаки кримінальних правопорушень , відбуваються  в  приміщенні ,  під дахом міліції!  В відповідь  ми отримували  лише відписки. На  жаль, Ви  не   помітили  що у Вас під боком сидять    на мою думку,   правопорушники, бюрократи –  махінатори.

Після  слідуючих зборів  29.01.2015 року  ( Ви були присутній)    рішення  про розпуск ГР  при МВС,  через зловживання владними повноваженнями та впливом,  систематичні  порушення Положення та  Регламенту,  аморальність, прийняте  Вами не було.

Саме після цього, Клевжиць і компанія усвідомивши що мають Вашу підтримку, знахабніли остаточно. Всіх хто не  танцював під  їх дудку,  хто критикував  іменуємий  членами ради «сімейний підряд»:  Клевжиця-Ільченко –Г.Захарченко,  почали  цькувати.

Як мені стало відомо з  публікацій в ЗМІ ,  була виключена ( коли і за що,  невідомо) я,   Дашко. Згодом   вони  розпочали цькування   голів коміссій, що реально працювали, на яких трималась ця горе-рада,   журналіста  О.Булашева , О.Піддубну.

Штучно створені інтриги    дійшли до  абсурду і направлені   на  виключення з членів  ради  голів комісій, коміссії  з регламенту О. Піддубної,   голови коміссії по звязках з громадськістю  О.Булашева та інших членів які  не танцюють   «під дудку», мають свою думку з різних питань.
Як і очікувалось,   першим під пресинг  потрапив   журналіст

О. Булашев, через те що став свідком  «ковбасного» скандалу,  крадіжки   продуктів з Маркетопта ,  до якої причетний голова   коміссії з люстрації

С. Ченакал,  оскільки  Клевжиць    замість належного реагування та публічного  осуду,  став  прикривати С.Ченакала.  .

В провину О. Булашеву    поставили   іншу тему:  «зміну   місця роботи,  з редакції «Кременчуцького телеграфу» на «Кременчуцьку газету»!

«Сімейне»  правління Клевжиця   настільки  квапилось позбавитись  від журналіста О.Булашева, що не могло дочекатись  чергових зборів  ГР. Питання про відрахування О. Булашева  було винесене  на інтернет-голосування.  Звертаю увагу: на інтернет-голосування, а не на збори ради!

Разом з тим вони   остаточно  «замяли» питання про  причетність до крадіжки  ковбаси  з Маркетопта  члена ГР  керівника комісії з люстрації  С. Ченакала, незважаючи на те що  за  заявою власника  магазину та   моєю заявою порушено кримінальне провадження за ознаками ст.125 ККУ.

Після того як  їм вдалось  скинути О.Піддубну з відповідального  секретаря, і ним  став С.Ільченко,   робота ГР    остаточно  звелась до  написання протоколів,  збору  пояснювальних, лікарняних,  звітів, планів, кулуарних нагороджень.

Вважаю за необхідне привернути Вашу увагу ,  та провести перевірку , по слідуючому факту:  Після того як в.о. міського голови Івко В.М.  скасував Розпорядження про медаль «За вірність народові України»,  Клевжиць    домігся того щоб  нагорода стала обласною. Таким чином  має можливість , користуючись довірою обласного кервництва,   безконтрольно як  придбавати  так і роздавати нагороди. Можливо обласним керівникам  невідомо про зловживання  Клевжиць та  причини скасування Розпоряджень в м.Кременчуці?.
Після  публічної ганьби  в бік Клевжиць і його компанії, на зборах ГР 21.01.2015 року, Клевжиць  і  компанія  провели   низку  підтасовок,  фальсифікацій та  підробок  в документації .

 Положення  та Регламент  ГР при МВС були перероблені в угоду їх «сімейних» інтересів, завдяки підтасовок  було створено    документальне підгрунтя для звільнення всіх  невгодних і незгодних з  ними.

Основним  зайняттям   голови ГР при МВС Клевжиць та його сімейного  правління   було і є:

  1.   в необмеженій кількості придбати  нагороди  «За вірність народові України» і роздавати їх як заслуженим воїнам так і «потрібним»  людям по принципу: «ти мені а я тобі».
  2.  «знешкоджувати» непокірних членів, шляхом наклепів та виключень з членства.
  3. розділяти і володарювати  під дахом МУ УСВС, під Вашим боком.
  4.   підганяти , підтасовувати звітність  ГР при МВС під  ознаки начеб то взірцевої  роботи ради.

Це далеко не ввесь перелік «заслуг»  голови ГР при МВС Клевжиць та  його «сімейного» правління, які  своїми діями  нанесли суттєвий  удар іміджу міліції.

Не можу змиритись з подвійними стандартами керівників ГР при МВС В.Клевжиць,  Г. Захарченко, С.Ільченко і тому вважаю за необхідне вимагати від Вас реагування та дій, оскільки  не  мають морального права такі  особи як Клевжиць, Захарченко , Ільченко очолювати ГР при МВС. Не вбачаю користі від  існування взагалі  ГР при МВС оскільки за рік існування, нічого крім популізму  та зловживань в цій раді не виконано.

Нагадую  що Ви маєте законні підстави для розпуску цієї горе -ради, а саме:

Згідно з ч.1 статті 1 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» систему центральних органів виконавчої влади складають міністерства України та інші центральні органи виконавчої влади.

Відповідно до ч.1 статті 13 цього Закону територіальні органи міністерства утворюються як юридичні особи публічного права в   межах граничної чисельності державних службовців та працівників міністерства і коштів передбачених на утримання міністерства, ЛІКВІДОВУЮТЬСЯ, реорганізовуються за поданням міністра Кабінетом Міністрів України.

А оскільки УМВС України в Полтавській області не визначено центральним органом виконавчої влади, про що свідчать вищевказані акти норм права  та постанова Кабінету міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію центральних органів виконавчої влади», то законні підстави для обовязку УМВС України в Полтавській області  утворити громадську раду  в порядку тимчасового положення про громадську раду  при міністерстві , іншому центральному органі иконавчої влади , затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 03.11.2010 року № 996 відсутні.

 

Враховуючи викладене прошу Вас   прийняти законне рішення про  розпуск ГР при МВС.

З повагою голова правління ПОГО «Право на Захист»                       Н.Дашко

Джерело : pplus.in.ua

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Події