11 вересня 2012 ОЛЕКСАНДР УДОВІЧЕНКО ПОСІВ 2 МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ГУБЕРНАТОРІВ УКРАЇНИ

Новини Без коментарiв

Днями українське видання «Коментарі» опублікувало рейтинг губернаторів країни. Згідно з ним Олександр УДОВІЧЕНКО, керівник Полтавщини, посів 2 місце. На першому — Борис КЛИМЧУК, губернатор Волинської області. На третьому місці — Михайло ПАЛІЄВ, губернатор Чернівецької області. Останні три найгірші позиції — за Володимиром ХОМЕНКОМ (керівник Чернігівщини), Сергієм ТУЛУБОМ (керівник Черкащини) та Володимиром ПРИСТУКОМ (керівник Луганщини).

Голів облдержадміністрацій оцінювали за показниками своїх регіонів. Критеріїв оцінки було 20. Це динаміка промисловості (індекс промислової продукції), сільського господарства (індекс обсягу сільськогосподарського виробництва), роздрібної торгівлі (темпи зростання обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах), сфери послуг (темпи зростання обсягу реалізованих послуг у порівнянних цінах), будівництва (індекс обсягу виконаних будівельних робіт) тощо. Розрахунки здійснювалися на базі даних Державної служби статистики.

До речі, у 2011 році Олександр УДОВІЧЕНКО був у рейтингу на 12 сходинці, у 2010 році — на 9-ій. Щодо почесного другого місця, то під час оцінки показників Полтавщини було підмічено: найвищий підйом у регіоні спостерігається по динаміці роздрібної торгівлі, сальдо зовнішньої торгівлі та фінансових результатів підприємств (на 12 позицій). Спад зафіксовано за 7 показниками. Найбільший — по народжуваності (на 8 позицій) та несплаченим житлово-комунальним послугам (на 5 позицій).

 

За інформацією ІВ «Полтавщина»

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події