Демчак Руслан: Звернення до журналістів від Руслана Демчака

Протидія корупції Без коментарiв

Звернення до журналістів від Руслана Демчака

Шановні друзі! Я завжди з повагою ставився до українських журналістів. Був впевнений, що ми робимо спільну справу – намагаємось сприяти розвитку нашого суспільства. Адже цей розвиток немислимий без свободи – свободи слова, приватної ініциативи, підприємництва. Саме тому всі ми колеги – і підпріємці, і журналісти. І я звертаюсь до журналістів саме як до колег.

Приводом для цього звернення стала наклепницька кампанія, яка розгортається проти мене в електронних ЗМІ. За кілька тижнів я став злочинцем, фігурантом неіснуючих перевірок та кримінальних справ. Вінцем всьому стало моє незаконне затримання, поспішний суд та взяття під варту на два місяці.http://blog.ubr.ua/politika/zvernennia-do-jurnalstv-vd-ruslana-demchaka-3181

Однак я думаю не про себе, а про багатьох інших чесних людей, яким опоненти за допомоги зрадників журналістської гідності будуть знищувати репутації, ганьбити їх перед співвітчізниками, перед близькими й незнайомими. Я звертаюсь до колег-журналістів не заради себе, а заради цих людей: не соромтеся! Пам’ятайте, що всім нам тут жити. Ви виконаєте замовлення, отримаєте гроші, допоможете черговому пройдисвіту – але ви й ваші діти будуть продовжувати жити в країні без перспектив й майбутнього. Невже такої України нам всім хочеться? Я в це не вірю й саме тому закликаю зрозуміти, що кращою винагородою всім нам є саме ця оновлена країна, а не гроші, отрімані за розовсюдження наклепів й брехні.

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події