Друзі це виглядало як Революція!

Ніна Дашко: За чисте довкілля ! Ні "Ferrexpo" Без коментарiв

 

ДРУЗІ! ЦЕ ВИГЛЯДАЛО ЯК РЕВОЛЮЦІЯ!  Тим фактом, що народ захватив сесійну залу ми ствердили, що маємо на це право !


Мітингуючі проти будівництва Біланівського ГЗК ( гірничо збагачувальго комбінату) ввірвались в зал де розпочиналась сесія райради з гаслами в руках та словами: «ганьба!» «досить промислової експансії на Полтавських чорноземах!» «ми проти будівництва Біланівського ГЗК!»…
Завдяки дієвій та фаховій підтримці депутата Кременчуцької райради А.Капустян та депутатів Верховної Ради: Ю.Бублика, О.Сиротюка, С.Капліна – громада ВІДСТОЯЛА свої вимоги!
В результаті 19 сесія 6 скликання райради була роспочата в ПРИСУТНОСТІ мітингуючих громадян та депутатів В.Р. та  були виконані законні вимоги громади:
1.З порядку денного сесії знято розгляд питання «Про Схему планування території Кременчуцького р-ну Полтавської обл..» .(ця схема планування вказує на корупційні складові голови Кременчуцької РДА в інтересах олігарха Жеваго, який запланував під знесення ще 14 сіл району, тобто 18 тисяч. га).

2.Створена робоча група .

3 Накладено мораторій на промислову розробку Біланівського родовища залізистих кварцитів до повного і все стороннього вивчення ризиків та наслідків для довкілля , здоров,я людей, а також до висновків – незалежної комісії.

Громада міста та району звернулася до народних депутатів України Ю.Бублика, О.Сиротюка, С.Капліна з проханням взяти під парламентський контроль вказану ситуацію, створити депутатську комісію.

Друзі, я ще декілька днів тому, була зневірена та обурена, байдужістю та несвідомістю частини нашого народу.
Сьогодні на моїх очах відбулась така дієва Акція, що я маю всі підстави стверджувати: Ще не вмерла Україна і народ здатен відстояти свої права!
Ці новини вказують на те, що не всі депутати Верховної ради – без дієві!!!.

Уточнюю: м.Кременчук та прилеглі райони мають двох Народних депутатів в Верховній раді, це: пан Жеваго і пан Шаповалов. Прикро, але права громади відстоюють не обрані виборцями депутати…Бо ми для них бидло! Вони вже й дорогу до нас забули…

Права Кременчужан постійно відстоюють  депутати Верховної Ради: Ю.Бублик, О.Сиротюк, С.Каплін.
Щира подяка їм за жертвенну працю на користь громади м.Кременчука.
СЛАВА УКРАЇНІ!

На цьому фото, я повідомляю мітингуючим , що голова РДА Ю.Нагорний -відмовився вийти до громади, незвачаючи на те що ми запрошували  його  за Українським звичаєм, з хлібом та сіллю.Обурений народ прорвався  в сесійну залу Кременчуцької РДА !

 

 

Правозахисник Ніна Дашко.

14.03.2013

Коротко про це в статтях газети “Телеграф”

 

 

 

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події