Губернатор: «Ніхто керівника військового ліцею під ніж не дасть!» 31-03-2011, 23:28

Головна сторінка, Неизв, Протидія корупції Без коментарiв

Олександр Удовіченко, глава Полтавської облдержадміністрації стверджує, що не схильний звільняти полковника Володимира Полякова з посади керівника обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою.
Про це він заявив під час перебування в Кременчуці у відповідь на прохання Дмитра Кравченка, лідера фракції міськради «Фронт Змін» розібратися з ситуації навколо ліцею і припинити кампанію з дискредитації та знищення керівника ліцею.

О.Удовіченко запевнив депутатів Крменчуцької міськради, що «ніхто не налаштований звільняти Полякова». Він також додав, що догану В.Полякову оголосили «з метою виховання керівника». О.Удовіченко додав, що в ліцею були певні недоліки в роботі, зокрема, «елементи солафонщини», але «здається, вони вже усунуті».
За інформацією «Репортера» з 4 квітня у військовий ліцей збирається обласне КРУ з метою «планової перевірки». Дуже хочеться вірити в те, що приїзд чергової інспекції – не виконання команди фас, говорять батьки ліцеїстів, які стали на захист Володимира Полякова.

В.Поляков під час прес-конференції у лютому, коли він повідомив, що подав рапорт на звільнення. Через тиждень керівник ліцею вікдликав заяву, написану під тиском

Нагадаємо: претензії до керівника військового ліцею, який має статус обласного закладу, виникли в травні минулого року за скаргою бабусі одного з вихованців. З того часу в ліцей приїжджають численні перевірки. Два місяці тому В.Поляков повідомив журналістам, що подав рапорт на звільнення, піддавшись тиску згори. Згодом, після звернення до губернатора кременчуцьких журналістів, а також батьків вихованцівз вимогою об’єктивно розібратись у ситуації, В.Поляков відкликав свою заяву на звільнення “за власним бажанням».
Перевірки з того часу не припинялись. Ліцеїсти на знак протесту проти цькування їхнього наставника навіть погрожували оголосити «сухе» голодування, тобто не вживати ні їжі, ні води. Це трохи охолодило пил перевіряльників, але не надовго. Згодом В.Полякову вручили першу за весь його 10-річний стаж роботи з моменту створення ліцею догану.

Сам В.Поляков припускав, що змістити його з посади збирається Володимир Коваленко, голова Автозаводської райради, аби прилаштувати на це місце свого нинішнього першого заступника Віталія Добрунова.
Ні В.Коваленко, ні В.Добрунов публічно цієї інформації не спростовували.

 

по матеріалам РЕПОРТЕР

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події