Ми не повинні мовчати, коли нашу країну і весь народ поливають брудом. В.Балога.

Політики - нової формації Без коментарiв

Ми не повинні мовчати, коли нашу країну і весь народ поливають брудом.

Прочитав уважно класика сучасної політекономії на Російській Федерації Рема Вяхірєва, а тепер звичайного пенсіонера.

Дуже щире і відкрите інтерв’ю він дав, майже після десятирічного мовчання, із характеристикою грандам нинішньої сучасної російської політики, і тим, що вже відійшли у світ інший.

Здається про те, що відбувається на Російській Федерації, він як її знавець, описав достойно і точно, а те, що нинішній Президент Російської Федерації Володимир Путін згадується там під не зовсім позитивним кутом зору, то це їхні внутрішні російські справи.

Тим більше, якщо вірити Вяхірєву, то крадіжка відбувалася з відома керівників обох держав, тобто конкретні особи крали на дві сторони, то тут, напевно, повинна бути реакція на ці заяви і самого Путіна, якого там неодноразово згадують, бо інакше він погоджується із тим, що там сказано про російську владу.

Я розумію, що багато впливових і донині українських політиків займалися цим газом, заробляли на ньому свої статки та можливість фінансувати свою нинішню політичну діяльність, можливо і були особисто залучені у схемах із реальними крадіжками газу, про які пише знавець цього бізнесу Рем Вяхірєв, але точно не усі українці ж цими «схемами» із газом займалися.
Тому у виступі цього російського пенсіонера турбує інше. Його звинувачення усієї сучасної України, незалежно від того, хто був президентом чи прем’єром, він вважає, що Держава Україна – це всі злодії.

Моя чисто людська реакція негативна, бо він звинувачує в крадіжках, навіть не тільки тих, хто отримував в нього газ і ним торгував на території України (тут можливо він щось знає, але повинен був би точно про це писати), а усе керівництво Держави Україна за 21 рік її існування, і усю Державу Україна загалом. І, представляєте, звинувачує кожного українця в тому, що він злодій.

Мені це вкрай неприємно, і я його думки – «Они все там воруют», категорично не поділяю.

Вважаю, що на такі образливі і безпідставні заяви повинна бути негайна реакція усього українського політикуму, а не лише моя. І дивно що її не чутно.

А головне, щоб була негативна реакція усього українського суспільства.
І кому за посадою потрібно це робити – то негайно.

Бо якщо всі знов це промовчать, то це буде використовуватися і далі в обливанні країни брудом. І будуть казати, так Ви ж не спростовували це у минулі рази.

_____________
Цитата:
Вяхирев: «Главная советская глупость, что все трубы повернули через Украину. Хуже не было у нас соседа, они вообще не платили, да еще и газ воровали. И до сих пор воруют. И Юлю [Тимошенко] они зря посадили, я думаю. Они все там воруют, поэтому надо как-то договориться, что государству, что себе. Просто у них координатора нет хорошего (смеется).

http://www.forbes.ru/sobytiya/lyudi/116511-eksklyuzivnoe-intervyu-rema-vyahireva-putin-kogda-uslyshal-chto-ya-uhozhu-tak-?page=0%2C2

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події