Петро Ворона хоче, щоб голос громади Полтавщини не перетворився на хор горлопанів

Новини Полтавщини Без коментарiв

Голова облради хоче унормувати життя в регіоні та стабілізувати діалог нової влади з громадою

Сьогодні у зеленій залі Полтавської ОДА відбулася зустріч депутатів облради з представниками громадськості.

У вступному слові голова Полтавської облради Петро Ворона нагадав, що депутати облради засудили військову агресію Росії та консолідувалися навколо питання захисту територіальної цілісності України.

Депутат Дмитро Хрістов

Водночас, на Полтавщині йде поступовий процес зміни влади: обираються нові голови райрад, є новий керівник полтавської міліції, незабаром очікуються призначення прокурора та керівника управління СБУ. Тому існуючий радикалізм молоді і старших представників ультраправих поглядів слід направити на патрулювання вулиць та влаштування блок-постів на в’їздах до Полтавщини.

Депутати Анатолій Шкарбан та Степан Бульба

— Є позиція афганців, самооборони, десантників, Правого сектору, щоб допомогти зараз міліції тримати громадський порядок під контролем, адже міліції зараз морально важко, багато людей втратили до міліції довіру. Тим більше, що у нас вже були випадки, коли кримінальні елементи під виглядом самооборони вчиняли правопорушення, наприклад, у Комсомольську.

Окрім цього Петро Ворона висловив думку, що голос громади Полтавщини не має перетворюватися на «хор горлопанів», а демократія не повинна підмінятися охлократією.

До цього він додав, що поки заблоковані злітні смуги на аеродромах Полтави, а окремі об’єкти надійно охороняються.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події