Правозахисник Ніна Дашко. Der Menschenrechtsaktivist Nina Dasko. The human rights activist Nina Dashko: Ми видали владі ліцензію на вбивство. Вбивство своїх громадян. Політики й не політики, чорнобильці й не чорнобильці, донеччани й тернополяни – ми разом вклали в руку влади ліцензію на вбивство, свідомо чи не свідомо, своїми діями чи своєю бездіяльністю…

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності...

19.02.2014 на Мітингу біля мерії Кременчужани висловили свій протест проти вбивств мирних людей…Ми були шоковані, висловити словами наш стан неможливо…

Я прочитала текст: Ми видали владі ліцензію на вбивство. Вбивство своїх громадян.
Політики й не політики, чорнобильці й не чорнобильці, донеччани й тернополяни – ми разом вклали в руку влади ліцензію на вбивство, свідомо чи не свідомо, своїми діями чи своєю бездіяльністю….
……Ми закрили очі на Межигір’я. Ми закрили очі на здачу Севастополя.
Ми закрили очі, коли садили опозиціонерів. Ми сором’язливо зажмурилися, коли Табачник обізвав 7 мільйонів галичан виродками.
Ми терпіли, коли Азаров сказав нам “дапашліви”.
Ми все проковтнули й розв’язали владі руки. А безкарність породжує монстрів. Ми породили монстрів. Сьогодні ті, хто при владі, вбивають своїх громадян.
Вбивають тих, хто роками голосував за них й дотепер вважав їх “своими парнями”.
І вони ніколи самі не зупиняться. У них відмовили гальма. Вони, як дикі звірі, почули жагу. Жагу до влади, грошей й крові.
І їх не зупинить ні Вашингтон, ні Брюссель. У нас просто не має іншого вибору.
Ми САМІ мусимо їх зупинити, інакше завтра вони прийдуть за тобою!

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Події