Представники громадськості під час засідання 22 сесії Полтавської облради шостого скликання 25.04.2014, влаштували міні-акцію протесту проти надання дозволу на видобування газу компанії “Східний геологічний союз”

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності...

Представники громадських організацій влаштували у сесійній залі акцію проти надання дозволу на видобування газу однієї з компаній.2-1Близько 13.00 представники громадських організацій вийшли з плакатом у зал, де проходить сесія. Це була міні акція проти надання дозволу на видобування газу компанії “Східний геологічний союз” у Миргородському районі. Оскільки, з їх слів, від надання дозволу на розробку надр цій компанії до бюджету області гроші не надходитимуть, – повідомляє з місця події журналіст Ольга Матвієнко.

Валерія Янченко, виконавчий директор “Східного геологічного союзу”, зазначила, що з 2007 року підприємство перерахувало області більше 6 мільйонів гривень. Люди, що знаходяться в залі, такий аргумент зустріли вигуками Ганьба!

З приводу ситуації, взяв слово і нардеп Юрій Бублик. Він зауважив, що обурення громади викликає непрозорість у діяльності нафто-газових компаній.

Депутати не проголосували і дозвіл компанії не дали.

Загалом сьогодні розглянули вісім питань про надання дозволів різноманітним підприємствам на розробку надр на території Полтавської області.

Нагадаємо з 10.00 триває сесія Полтавської облради: мають розглянути 43 питання

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Події