В Україні набирає обертів громадський антикорупційний проект

Новини Полтавщини Без коментарiв

Директор Центру Антикорупційних досліджень Ігор Печенкін разом з незалежними експертами Творче об’єднання «ТОРО» – Контактної групи в Україні Transparency International, в партнерстві з Фондом Фрідріха Науманна, в рамках спільної пілотної Програми в Києві та Одесі провів навчання громадських активістів із практичного застосування нового антикорупційного та інформаційного законодавства України і реалізації моніторингових кампаній у сфері протидії корупції.

Під час проведення тренінгів, окрім питань належного застосування нового законодавства із застосування та протидії корупції були окреслені наступні питання: Що таке корупція? Як громадська організація може протидіяти корупції? З чого слід почати? Які проблеми можуть виникнути? Як можна використовувати нове антикорупційне та інформаційне законодавство? Як громадські організації можуть допомогти правоохоронним органам у питаннях боротьби з корупцією?

Під час тренінгів, які також планується провести у Львові, Донецьку та інших містах України протягом 2012 року, участь візьмуть близько 100 представників громадських організацій, з числа яких буде підготовлено громадських активістів – тренерів з проведення антикорупційних моніторингових кампаній.

 

 

Результатом тренінгів стало залучення небайдужих членів суспільства до громадської мережі анти корупціонерів, що можливо й через спеціально створену Гугл-групу anticor-network@googlegroups.com   та через спеціалізований сайт http://www.anticorruption.in.ua,  який дозволяє кожному розповісти про корупцію, поставити запитання юристу та отримати кваліфіковану відповідь експерта, знайти однодумців-антикорупціонерів, бути в курсі гучних корупційних скандалів України на новинок законодавства.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі, про умови проведення якого можна дізнатися на сайтах ВГО «Спільна мета» та ТОРО, а також надіслати свої повідомлення на електронні адреси: proky@ukr.net та olena@toro.org.ua.

 

http://commongoal.org.ua/

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події