Віктор Балога: “Мажоритарна система – це повернення у Середньовіччя”

Політики - нової формації Без коментарiв

На думку політика мажоритарна система – це крок назад. “Найголовніший висновок, який ми повинні винести з цих виборів – чи потрібна нам мажоритарна система”, – зазначив на своїй сторінці у соціальній мережі Віктор Балога.

За словами політика, найгірше те, що люди не сприймали підкуп як зло. “Суспільству нав’язали модель поведінки, в якій це сприймається нормально, і поламати її буде дуже складно. Це, в свою чергу, наслідок того, що люди стали люмпенізованими. Поки ми бачимо лише поодинокі випадки, коли «мішки з грошима» програли вибори, і то в регіонах з високим рівнем життя”, – написав Віктор Балога.

Крім того, він зазначив, що змішана система на виборах ніякого політичного розвитку країні не дає, а лише тягне її у минуле.

“Спочатку ми мали чисту мажоритарку, потім змішану систему, чисту пропорційну і знову повернулися до змішаної. Пропорційна система показала свою неефективність через політичну корупцію і не прозорий спосіб формування списків. Але зараз ми побачили, що мажоритарка – не менше зло. І як би ми її не вдосконалювали – нічого не вийде, бо людей уже привчили голосувати за гроші”, – зазначив Віктор Балога.
31 жовтня 2012р

 

по матеріалам : Закарпаття Онлайн 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події