Володимир Смоланка провів навчання для провідних європейських нейрохірургів Птн, 31/08/2012

Новини Полтавщини Без коментарiв

Кандидати до Верховної Ради України від Закарпаття вже розпочали активно готуватися до виборів, адже залишилось лише трохи більше двох місяців. Першу зустріч із виборцями провів і директор обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології, доктор медичних наук, професор, лікар із світовим іменем Володимир Смоланка.

Водночас, як і обіцяв, В. Смоланка свої сили віддає не тільки передвиборчій роботі, а й основному фаху – медицині та викладанню. Минулими вихідними він відбув до Великобританії, де у місті Лідс зібралися провідні нейрохірурги Європи — на спеціальні курси, які двічі на рік влаштовує Європейська Асоціація нейрохірургічних товариств. Щоб потрапити слухачем на такі курси, лікарі стають у чергу та проходять професійний відбір (до прикладу, у Британії 37 медиків очікують у черзі на право стати слухачами курсів). Для України квота участі слухачів у подібних навчаннях — одна людина раз у 4 роки.

Натомість закарпатець Володимир Смоланка — перший і єдиний лікар з України, якого не тільки запрошено до участі у викладанні, а й довірено стати членом тренувального комітету Європейської Асоціації (причому це стосується усіх медичних асоціацій, а не тільки нейрохірургів). Вже 4 роки поспіль він навчає колег з європейських країн, ділиться досвідом хірургічних втручань у галузі нейрохірургії. Цього року Володимир Смоланка виголошує (до слова, англійською мовою) 6 лекцій та веде дискусійні групи на тематику патології хребта та спинного мозку. Слухачами курсів є біля 250 нейрохірургів з країн Європи, віком від 25 до 40 років.

З приводу передвиборчої агітації у час проведення медичного форуму, В. Смоланка прокоментував: «Ці курси – один з найбільш відповідальних заходів для мене, адже у сфері нейрохірургії він найважливіший, найкращий з професійної точки зору на європейському рівні. Приємно і престижно потрапити у число 30 найкращих нейрохірургів Європи, адже підставою і критерієм для цього є фаховість і вміння викласти матеріал. Впевнений, що моя робота і довіра від Європейської асоціації здійснять кращу агітацію, аніж будь-яка реклама. Я відповідально виконую свою роботу і гарантую закарпатцям, що так само виконуватиму і функцію народного депутата, у разі обрання мене до парламенту».

До речі, попри квоту, встановлену для України, завдяки особистим зв’язкам В.Смоланки за 3,5 роки слухачами курсів, про які йдеться, влаштовано вже 6 українських нейрохірургів, у тому числі 4 — з Ужгорода.

«Я налаштований проводити виборчу кампанію, базуючись тільки на позитиві. Моє завдання — донести до якнайбільшої кількості людей основні засади моєї передвиборчої програми, а також вислухати їхні проблеми, щоб у майбутньому мати можливість допомогти із їх вирішенням», – наголосив Володимир Смоланка.

 

Zaholovok.com.ua

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події