Балога про Шустер Live: «Це найвища форма неповаги до свого глядача»

Протидія корупції Без коментарiв

Субота, 20 жовтня 2012, 12:12

Політика обурює, що влада віддала державне телебачення на дерибан одному журналісту.

«Хтось може відповісти – скільки ще будуть знущатися над журналістикою і Першим національним? Кожної п’ятниці ми бачимо як влада віддала державне телебачення на дерибан одному журналісту», – написав Віктор Балога у своєму Facebook.

«Але і цього їм виявилося мало. Окрім п’ятниці, кожного дня людям показують ще й мажоритарників, яких тягнуть за вуха до Верховної Ради. Ми з вами розумні люди і прекрасно знаємо як тим кандидатам дають ефіри, і що гроші за це отримує явно не державний бюджет. Це чистої води корупція, яку вперто не помічають ті, хто мав би звернути на це увагу», – підкреслив політик.

«От дивлюся вчора ток-шоу Шустера, а там показують як третій ешелон політики з’ясовує стосунки. Це ті, кого самі люди викинули на сміття, а їх знову звідкись витягують, причісують, гримують і ведуть в телевізор. Хіба це журналістика? Та це найвища форма неповаги до свого глядача! Я вже й не кажу, що цей самий глядач платить їм зарплату», – наголосив Балога.

Адреса для посилань: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/64011-Балога-про-Шустер-Live-Це-найвища-форма-неповаги-до-свого-глядача

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події