Балога вважає, що журналісти мають право висловлювати свою позицію Понеділок, 3 вересня 2012

Політики - нової формації Без коментарiв

Міністр прокоментував дії охорони глави держави на всесвітньому саміті редакторів у Києві.

“Я просто не розумію, хто так організовує охорону на таких заходах Глави Держави. Ну встали дві симпатичні дівчини – Алена Притула і Катя Горчинська із плакатами критичного змісту під час виступу Президента України. Вони журналісти, і мають право вільно це зробити на конгресі таких самих журналістів. Ну як це може вистачити розуму в офіцерів охорони застосовувати силу і виривати в них з рук плакати” – написав Віктор Балога у своєму Facebook.

“Точно кажуть: “Навіщо вороги, коли в себе такі є”. Так 2 хвилини стояння дівчат не дали б такого резонансу і ганьби Державі, як цей напад охоронців. Може, Вікторе Федоровичу Ви самі, враховуючи ці постійні скандали із ЗМІ, самі цим “ініціативникам” поясните, що вони тим самим і Вас і країну ганблять” – підсумував політик.

Нагадаємо, що сьогодні охорона глави держави напала на журналістів під час виступу Віктора Януковича на саміті головних редакторів в Києві.

 

Адреса для посилань: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/61571-Балога-вважає-що-журналісти-мають-право-висловлювати-свою-позицію

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події