Віктор Балога: Не буде демократії – не буде прогресу Вівторок, 4 вересня 2012, 18:32

Політики - нової формації Без коментарiв

Щойно закінчилася зустріч політика з виборцями у рідному Мукачеві.

“Скажу вам, що хвилювання було більше, ніж коли я виступаю десь в Києві з високих трибун. Бо в Мукачево я стартував у 1998 році на виборах міського голови, стартував у депутати Верховної Ради в 2002-му. І мукачівці завжди мене підтримували, за що я їм дуже вдячний”, – написав Віктор Балога після зустрічі у своєму Facebook.

“Тому і цього року я почав агітацію з Мукачево, щоб отримати заряд енергії на всю виборчу кампанію. Щоби ми перемогли всією командою, яка йде у Закарпаттю по всіх виборчих округах. Бо я себе більше не бачу на посаді міністра. Я бачу себе, якщо буду обраний за підтримки людей, депутатом Верховної Ради з перспективою на те, що ми повинні займатися політичними процесами по демократизації суспільства”, – зазначив політик.

“А програма в мене дуже проста. Окрім зміцнення демократії , – забезпечити рух України в Європу. Бо те, що відбувається в останній період – це не правильно. Нашими друзями повинні бути всі: Росія, Канада, США. Але Україна повинна бачити себе в єдиній сім’ї Європейської Унії”, – підкреслив Балога.

Далі політик вирушив на зустріч у своє рідне село Завидово.

Адреса для посилань: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/61651-Віктор-Балога-Не-буде-демократії-не-буде-прогресу

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події