Віктор Балога зібрав повний зал «Перемоги» (ФОТО) Вівторок, 4 вересня 2012

Політики - нової формації Без коментарiв

На зустріч з виборцями політик прийшов пішки, без піджака, в оточенні кількох прихильників та говорив про Європу.

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч розпочалася на кілька хвилин швидше, ніж було заплановано. Ті, хто прийшов на 17.00 до міського кінотеатру «Перемога», мусів шукати вільні місця, яких залишилося не так багато.

Віктор Балога сів у першому ряді. По праву руку від нього – міський голова Золтан Ленд’єл, по ліву – голова «Ради почесних громадян міста Мукачева» Євген Федів. Також неподалік – ректор МДУ Юрій Мигалина, новоспечений заступник мера Мукачева Ернест Нусер, головний лікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта.

Зі сцени зали заступник мера Мукачева Михайло Лабош привітав усіх присутніх, урочисто представив Віктора Балогу та запросив його до слова.

– Добрий день, шановні мукачівці! Дорога мукачівська еліта. Знаєте, мені легше виступати в Києві з самих високих трибун в присутності самих високих керівників, ніж перед вами. Тому що з цього залу я стартував у 1998 році на вибори міського голови, на вибори депутата Верховної ради 2002 року. І ви мене завжди тепло підтримували. Я знаю, хто сьогодні тут в залі. Тут інтелігенція. Тут ядро тих людей, які дбають про своє місто, про свій край, про свою державу. Це люди з позицією. Це люди, які хочуть краще жити. І це люди, з якими ми разом показуємо приклад того, що ми можемо бути принциповими, можемо робити хороші справи. Тому звертаючись до вас, я в першу чергу хочу сказати слова подяки за ту підтримку та гармонію у стосунках, які у нас є останні 12 років, – розпочав свій виступ Віктор Балога.

 

 

 

 

 

 

 

Тоді політик згадав про попередні вибори, зокрема 2004 року.

– Сьогодні я хотів би також отримати від вас підтримку, заряд енергії, сили та волі, щоб ми ефективно пройшли цю виборчу кампанію, перемогли всією командою, – зауважив Балога та перейшов до ключових повідомлень власної програми.

– Я знаю про проблеми і бюджетної, і соціальної сфери, і проблеми краю. Але сьогодні на порядку денному в нас з вами постає питання: незворотній курс до розвитку демократичних процесів в Україні. Не буде демократії – не буде прогресу, – наголосив політик.

Окрім зміцнення демократії, зауважив Балога, своїм завданням він бачить також забезпечення руху України в Європу:

– Бо те, що відбувається в останній період – це не правильно. Нашими друзями повинні бути всі: Росія, Канада, США. Але Україна повинна бачити себе в єдиній сім’ї Європейської Унії. Це буде не сьогодні, не завтра. Але ми щодня повинні про це говорити.

Останні частина виступу стосувалася майбутніх перепитій в парламенті після виборів:

– Хочу вам сказати, шановні мукачівці, що я себе не бачу на посаді міністра. Я бачу себе, якщо буду обраний за підтримки людей, депутатом Верховної Ради з перспективою на те, що ми повинні займатися політичними процесами по демократизації суспільства.

Опісля – політик закликав усіх бажаючих передавати йому запитання з записками.

А на сцену почергово вийшли представники громади міста, аби висловити свою підтримку Віктору Балозі.

 

 

 

 

 

 

 

Першим слово взяв медик Василь Васюта. Другим – Юрій Мигалина, який зазначив: проголосувавши за Балогу, мукачівці не помиляться. Третім – голова Народної ради русинів Євген Жупан. За ним – скульптор Іван Бровді, який розповів історію мукачівського Сажотруса. П’ятою – почесна громадянка Мукачева Лідія Пирогова. Шостим – інший лідер русинського руху Ладислав Лецович, завершивши жартом: «Лем дуже м го (Балогу – ред.) не хвалім, бо ся зазнає». Сьомою – депутат міської ради Євгенія Деркач. Восьмим – згадуваний уже Євген Федів. Восьмою – головний лікар дитячої обласної лікарні Єлизавета Біров.

 

 

 

 

 

 

 

Останнім виступав міський голова Золтан Ленд’єл, який засвідчив, що саме Віктор Балога є єдиним кандидатом, а його участь у виборах – лише тактична підстраховка на випадок спроб сфальсифікувати вибори.

Щойно Золтан Ленд’єл сказав останні слова, як на сцену поспішив Віктор Балога. Там вони потиснули руки, обнялися. Тоді мер Мукачева підняв руку кандидата до гори, як роблять судді після тріумфальних боксерських поєдинків.

Віктор Балога оперативно пройшовся по запитаннях, які йому передали, зокрема що стосується ремонту бібліотеки та палацу Ковнера. Наголосив, що з усіма активістами найближчий тиждень зустрінеться по всіх питаннях та подякував усім за увагу.

Тоді на сцену вийшов хор і разом з присутніми в залі заспівали «Молитву за Україну».

 

 

 

 

 

 

 

по матеріалам  http://www.mukachevo.net/ua/

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події