«БУДУ ВІДВОДИТИ ВСІХ СУДДІВ. БАНДА Є БАНДА». ГОЛОВА ВГО «НАШ ЗАХИСТ» НІНА ДАШКО ПРО ВЧОРАШНІЙ СУД ПРОТИ БУДІВНИЦТВА ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК»

Ніна Дашко: За чисте довкілля ! Ні "Ferrexpo" Без коментарiв

Напише дисертацію по висновкам

Керівник громадської організації «Наш захист» Ніна Дашко висловлюватиме недовіру всім кременчуцьким суддям, які візьмуться задовольняти прохання адміністрації ПАТ «Біланівський ГЗК» про офіційне узакононення будівництва цього шкідливого підприємства. Сьогодні ж боротьба йде навколо головного – Біланівський ГЗК намагається відвести позов проти будівництва кременчужанина Володимира Риженка, аргументуючи тим, що він не мешкає у Кременчуцькому районі й не є громадським діячем Кременчука.
«Продажні наші судді, відводитиму всіх. Володимир Риженко не просто приватна особа, а представник громадських організацій, якому надали доручення кременчужани, аби він боровся за права людей. Я також звернулася до ПАТ «Укрататнафта» й мене цікавить – чому це підприємство не виступає в суді третьою особою, коли йде мова про безпосередню загрозу роботі ПАТ «Укртатнафта» від Біланівський ГЗК, – зазначила співрозмовник.
О.Курилов

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події