Кременчужани вимагають свободу політв’язням

Будні правозахисника Н.Дашко. Надії та сподівання на революцію гідності... Без коментарiв

Щонайменше 100 кременчужан сьогодні прийшли до прокурора Кременчука Тимофія Кодоли, аби заявити про порушення прав активістів кременчуцького Майдану, що нині перебувають в ізоляторі тимчасового тримання

Делегація мітингуючи до прокурора потрапила, але для цього довелося всім покричати «Свободу політв’язням». Про це повідомляє “Програма Плюс”
Тож учасники спілкування просили прокурора відпустити затриманих, бо останні ніякої безпеки оточуючим не представляють. Натомість Тимофій Кодола говорив, що такі рішення приймають слідчі, а прокуратура лише контролює їх роботу…

Щодо заяви, про спробу захоплення адмібудинку, то це теж ініціатива наших міліціонерів, як і рішення вкинути за грати керівника кременчуцького Майдану, відомого інженера й кандидата технічних наук Володимира Пилипенка.

На запитання репортера “Програми плюс”, чому за гратами опинилися ті, хто до дверей чи міліціонерів під час подій і близько не підходив, відповідь прокурора Кременчука така: міліція встановлюватиме причетність всіх, хто був на мітингу біля міськвиконкому до вищезгаданих подій.
Однак це теж діло слідчого.

Отак розмова тривала, прокурор говорив про суд, а його гості – про те, аби прокуратура не ганьбила себе.

Зійшлися ж на тому, що закони за якими кременчужанами сидять за гратами, завтра можуть бути скасовані. Але можуть бути і не скасованими. Тобто – кременчужани, яких міліція просто затримала, будуть у камері щонайменше 72 години. Далі суддя вирішуватиме про запобіжні заходи.

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події