Сьогодні, 30 серпня, до Кіровограда завітав “улюбленець” усіх батьків, чиї діти в цьому році не зможуть піти до закритих сільських шкіл.
Сьогодні, 30 серпня, до Кіровограда завітав “улюбленець” усіх батьків, чиї діти в цьому році не зможуть піти до закритих сільських шкіл. А ще ті, які будуть змушені поповнювати незрозумілі “благодійні фонди”. Чиї діти обмежені у вивчені рідної мови, літератури, історії завдяки новим навчальним програмам міністерства міністр освіти, науки, молоді та спорту. Мова йде про Дмитра Табачника.
Кіровоградці – народ гостинний, тому колишні студенти, батьки школярів, які є прихильниками політичної партії “УДАР”, прийшли особисто привітати Табачника і “подякувати” за знищену систему освіти, закриті школи, фактично платне середнє навчання та “покращену” вартість навчання у вищих учбових закладах.
“УДАРівці” нагадали міністру Табачнику про нелюбов мінстра до власного народу. «Табачник не визнає українців народом. Більшу частину з нас він називає «малоросами», а жителів Галичини він взагалі не відносить до українців, вважаючи їх ворогами народу» – пояснив свою позицію організатор акції Євген Манженко, кандидат в народні депутати по 100 округу.
Дмитро Табачник подарував Кіровоградщині більше двох десятків нібито шкільних автобусів, які розфарбовані в корпоративні кольори ПР і з емблемами «Центральний Регіон». Насправді після кількох гучних проблем з подібними подарунковими автобусами, хотілося б почути коментарі і отримати експертні висновки, що автобуси, які отримала Кіровоградщина, будуть безпечним і відповідатимуть вимогам державного стандарту.
Кіровоградці, присутні на зустрічі з міністром, просили небагато: щоб Дмитро Табачник нарешті полюбив Україну.
«Такі люди, як Табачник не повинні займати відповідальних постів в нашій державі. Взагалі ніяких, не говорячи вже про міністерство освіти і науки. Адже це стратегічний напрямок для нашої молодої держави. Керувати цим міністерством має людина, яка любить Україну, її народ, її мову, історію, культуру» – наголосив Євген Манженко.
11 Квітень 2014
14 Лютий 2014
Comments: |
31 Серпень 2012