ПРО КРИЧУЩІ ФАКТИ ПОРУШЕННЯ ПРАВ НЕПОВНОЛІТНІХ НА пОЛТАВЩИНІ ПОВІДОМЛЯЄ ФІЛЬМ бУТИ пОЧУТИМИ ЩО РОЗМІШЕНИЙ НА САЙТІ пОЛТАВСЬКОЇ ОЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ПРАВО НА ЗАХИСТ” WWW.ZAKON-POLTAVA.PL.UA

Протидія корупції Без коментарiв

Про нереагування влади, прокуратури в Полтавській обл
Закон Полтава:
26.2.2012

Я голова правління полтавської обласної організації “Право на захист” Ніна Дашко підтверджую,аналізуючи цікавий текст, який примушує замислитись Цікавий текст, який примушує замислитись:

Коли вбивали чорнобильців, я – мовчав, тому що я не чорнобилець.
Коли вбивали студента Індило, я – мовчав, тому що я не студент.
Коли вбивали журналістів, я – мовчав, тому що я не журналіст.
Коли прийшли за мною, уже нікому було мене захищати.

СТВЕРДЖУЮ:

Ми видали владі ліцензію на вбивство. Вбивство своїх громадян. Політики й не політики, чорнобильці й не чорнобильці, донеччани й тернополяни – ми разом вклали в руку влади ліцензію на вбивство. Свідомо чи несвідомо. Своїми діями чи своєю бездіяльністю.
Ми закрили очі на Межигір’я. Ми закрили очі на здачу Севастополя. Ми закрили очі, коли садили опозиціонерів. Ми сором’язливо зажмурилися, коли Табачник обізвав 7 мільйонів галичан виродками. Ми терпіли, коли Азаров сказав нам “дапашліви”. Ми все проковтнули й розв’язали владі руки.
А безкарність породжує монстрів. Ми породили монстрів.
Сьогодні ті, хто при владі, вбивають своїх громадян. Вбивають тих, хто роками голосував за них й дотепер вважав їх “своими парнями”. І вони ніколи самі не зупиняться. У них відмовили гальма. Вони, як дикі звірі, почули жагу. Жагу до влади, грошей й крові.
І їх не зупинить ні Москва, ні Вашингтон, ні Брюссель. У нас просто не має іншого вибору. Ми САМІ мусимо їх зупинити.
Інакше завтра вони прийдуть за тобою….

Ми самі видали владі ліцензію на безкарність, на  не реагування …

І все таки хочу привернути увагу президента України Януковича, міністра Освіти та Науки України, міністра Оборони України на слідуюче: На сайті нашої організації я часто нагадую  слова  президента Януковича, які я почула під час його виступу по телевізору: “за будь які прояви корупції, покарання буде жорстким і невідворотним, те що кажуть нагорі , внизу не чують” Стверджую:  “внизу не чують -нічого”!

Після без результатних звернень, скарг, статей правозахисників Полт.юбл.,  протягом років,  про кричущі факти фінансових зловживань, аморальність горе керівників з липкими руками інтернатних закладів Полавщини, та начальника Кременчуцького військового ліцею Полякова, правозахисники Ніна Дашко, Андрій Беркеля, Любов Горпинич, Микола Зароза, Людмила Кучеренко звернулися до Губернатора Полт.обл.,прокурора Полтавської обл., Нач.УВС Полт.обл.  через ФІЛЬМ ” БУТИ ПОЧУТИМИ” , який складається з 5 частин і  розміщений для перегляду 6 лютого 2012 року на сайті організації www.zakon-poltava.pl/ua
“Ми ” проковтнули”,  вони відчули безкарність! Ми мусимо їх зупинити”!!!
Можливо я наївна,але  хочеться всетаки вірити,  що не президент Янукович  наказав, щоб про КРИЧУЩІ ВИПАДКИ на місцях, в наших областях, він не знав!

Можливо йому й невідомі прийняті ним “в спадщину” давні традиції президенського апарату???

Я та інші правозахисники Полтавщини, неодноразово надсилали ТЕЛЕГРАМИ президенту!  Реакції  – 0!!! Пробка в тому, що за кожною областю в апараті президента є відповідальна особа, яка, на мою думку має корупційні відносини з тією областю, за яку вона відповідальна. Наприклад в Полтавській області – Кравець, який працював не на президента, а на губернатора Удовиченко , який , на мою думку, Кравцю за це “віддячував”…

А безкарність породжує монстрів!!!  Так, ми їх  породили самі! Своїм мовчанням! Своєю покірністю!

Ми не повинні мовчати, якщо кожен з нас, не буде мовчати, буде  протистояти беззаконню,  то може буде толк. Наприклад я правозахисник Ніна Дашко та мої колеги , роками ковтали образу, через цинічні відписки, нереагування прокуратури, але знайшли шлях ОПРИЛЮДНИТИ про значні , шокуючі випадки в Освітянському відомстві Полтавщини( пане ТАБАЧНИКУ!!! ВИ ЧУЄТЕ????

Ми за власні кошти,зняли аматорський  фільм Бути почутими, я була режисером , за браком коштів, зйомки 1-ї  частини прийшлось призупинити,  потрапила до лікарні…від того душевного болю, який мені довелося перенести через серце…2 та 3 частини фільму знімали після крапельниць.

В фільмі -повідомляємо про “монстрів” ,таких маленьких “царьків” на місцях, які впевнено та нахабно сидять на своїх посадах, не притягнені до відповідальності за свої посадові зловживання, а на мою думку злочини, за  викрадання коштів,  кримінальний аборт неповнолітнім,  смерть учня,  аморальну, нелюдську, таку що принижує честь, гідність дитини поведінку.Наприклад оприлюднення завідомо неправдивих відомостей в пресі про мого  неповнолітнього онука,переслідування та погрози  йому , мені , членам моєї родини  з боку нач. Кременчуцького військового ліцею Полякова ,в діях якого є  явні ознаки ст.182 ККУ,  недоторканність приватного життя, в даному випадку неповнолітнього, ні вчому не винного хлопчини,  тільки через те що бабуся  хлопчини -правозахисниця, яка  з БОЖОЇ ВОЛІ,  вперше за 10 років безпределу  частково і ненадовго повалила авторитарний режим та салдафонщину в  бувшому “військовому ліцеї”.

Після шуму який  підняла організація,аж до президента, ніхто не зреагував!

Спрацювали кругова порука та корупція!  Нарешті після звернення членів організації  до народного депутата О.М.Бабаєва – добові наряди в “військовому ліцеї” були відмінені  обласною прокуратурою, а ліцей  був  визнаний загально- освітньою школою 3-го ступеня.

За свідоме порушення Статуту ліцею, постанови №717 про ліцеї, за те що 14-15 річні діти протягом 10 років сторожували ліцей замість сторожів по 24 години( а зарплатню хтось отримував),  відбували покарання на тумбочках( за куплений пиріжок за місцем навчання)- до відповідальності начальник ліцею не був притягнений.

Дії всіх горе керівників, “героїв” фільму ”Бути почутими” мають ознаки злочинів за ст.ст.364-367 ККУ, ст.191 ККУ та ін…. Вражає , шокує той факт, що при ознайомлені з відмовним матеріалом в прокуратурі я виявила підтасовку документів, підробку, фальшування, вирвані листки , з матеріалів справи зникли 41 аркуш суттєвих доказів по справі та інше, але НІЧОГО добитись мені НЕ вдалось, РЕАГУВАННЯ прокурора НЕ вбачалось…Як завжди -отримала десятки нахабних і цинічних відписок…

ВИСНОВОК ТІЛЬКИ ОДИН: У НАС НЕМАЄ ІНШОГО ВИБОРУ, МИ САМІ МУСИМО ЗУПИНИТИ БЕЗКАРНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ,” МОНСТРІВ” породженних нашою покірністю!!!

Правозахисник Ніна Дашко

 

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події