Президента просять переглянути рішення про відсторонення начальника Кременчуцького військового ліцею

Військовий ліцей.Захист прав неповнолітніх. Без коментарiв

Батьки студентів 2-го курсу Кременчуцького військового ліцею звернулись до Президента Віктора Януковича з проханням розібратися з ситуацією, що склалася у навчальному закладі.

Про це журналістам повідомили батьки другокурсників Кременчуцького військового ліцею, передає УКРІНФОРМ.

«Ми їздили в Київ у приймальню Президента України з колективним листом, в якому просимо Віктора Януковича розібратися з ситуацією, що склалася в навчальному закладі і переглянути рішення, за яким начальника ліцею Володимира Полякова відсторонили від виконання службових обов’язків», – сказали батьки.

Вони повідомили, що під колективним листом підписалися всі батьки студентів 2-го курсу.

На їхню думку, відсторонення начальника ліцею – це спланована акція, спрямована на дискредитацію навчального закладу. Нині спеціально створений штаб збирає документи на підтвердження цього.

«Уже сьогодні є розмови, що буде зменшено військову складову в навчальному процесі. Це зрада наших дітей, які вступили в ліцей, щоб підготуватися для вступу у вищі військові навчальні заклади», – заявила мати одного з другокурсників.

Як повідомляло агентство, прокуратура Кременчука порушила кримінальну справу за фактами побиття студентами другого курсу Кременчуцького військового ліцею першокурсників. Розбиратися із ситуацією у ліцеї приїжджав Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко, який звернувся до голови Полтавської ОДА з вимогою відсторонити Володимира Полякова від виконання службових обов`язків на час перевірки навчального закладу.

Юлія Вольвач, ПОЛТАВА. 1 жовтня 2012 року.

по матеріалам Укрінформ. ua 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події