В рамках реалізації Міжрегіонального проекту Партнерства „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину” було проведено Круглий стіл : за чесні та прозорі вибори

Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину Без коментарiв

 

 Круглий стіл під назвою  “за чесні та прозорі вибори»  , був проведений   23 травня, у м.Кременчуці , Полтавською обласною громадською організацією «Право на Захист» , в рамках реалізації Міжрегіонального проекту Партнерства „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину”, за ініціативи Асоціації «Нові Горизонти», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Напередодні дня тиші, за два дні перед виборами Президента України зібралися  учасники проекту,  молодь, а також небайдужі громадяни України   зібралися разом щоб обговорити питання виборів.

Голова правління ПОГО “Право на Захист” Ніна Дашко ,  члени організації “Право на Захист” , депутат  Полтавської обласної ради Панасенко І.Я.,  А.Удовенко, В.Мазур, Л.Чешинська, Т.Дрозденко, В.Дашко, С.Черненко, О.Суханов, Т.Кондратенко, О. Грабовський, Ю. Лазоренко , висловили свої думки та зауваження щодо значення президентських виборів для розвитку демократії,  партнерства влади та громади.

На початку зустрічі, координатор зустрічі,    правозахисник Ніна Дашко,    розповіла   про успіхи в реалізації  Міжрегіонального проекту Партнерства „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, про те як завдяки  проекту вдалось провести велику просвітницьку, роз’яснювальну  роботу серед  виборців, особливо молоді, яка має вперше  прийти  на виборчі дільниці. 

Ніна Дашко розповіла про заплановану  на день виборів Акцію під назвою:”Щоб майбутнє було світлим”! , про те що саме з такими  гаслами та плакатами десятки юнаків та дівчат прийдуть  рівно о 20.00 в  людні місця,   під виборчі дільниці  м.Кременчука, вони запалять  символічні свічки, що  означатимуть:” виборчі комісії при гарному додатковому освітленні,   повинні відповідально підраховувати голоси виборців”.

“Сьогодні  молодь, як ніхто , прагне , аби майбутнє було світлим,  саме молодь  є надійним помічником  і союзником всіх демократичних перетворень та звершень  на Україні”.

” На Україні триває необявлена війна,   засоби ЗМІ   колись   братньої Росії,  а сьогодні – країни  агресора, окупанта зомбують і вводять в оману росіян,  світову спільноту. Виходячи з аналізу подій,  до  цієї   необявленої війни  Росія готувалася заздалегідь, свідченням чому  є умисний і запланований розвал Української армії” . “Сьогодні як ніколи, Українці повинні  докласти  зусиль для того щоб вибори пройшли прозоро і чесно”-  акцентувала  Ніна Дашко.

Зараз в державі  панує корупція,  корупціонери, представники старої влади  фактично  зберегли свої посади,   Законів  дотримуватись не бажають,  багато  -лицемірства, в державних установах,  міліції, прокуратурі, судах, тощо”…  “Я очікую від  новообраного президента  основного:  політичної волі для зупинення війни на Україні, та викорінення  кругової поруки і корупціїю , яка дісталась  нам в “спадок” і міцно, як пирій вкорінилася всюди, ми повинні докласти всіх зусиль щоб вибори пройшли  чесно ,  прозоро і в першому турі. Немає   часу зволікати до другого туру, голос кожного з нас дасть Україні демократію та Президента в першому турі,   і   стане  ляпасом для   Путіна,  – підсумувала Ніна Дашко.

Про свій життєвий шлях , про своє бачення майбутньої влади , розповіла Л.Чешинська.

Сподівання на те  що Україна обере Президента в першому турі,  висловив депутат  Полтавської обласної ради Панасенко І.Я.

 

На зустрічі  також обговорили  теми:  потреби проведення люстрації в Україні,  місцевого самоврядування, проблеми реформ  в Полтавській області,  спроможності громадських організацій  Полтавщини впливати на процес ухвалення владних рішень. Один із підпунктів для обговорення так і називався: «Від виборів Президента України до доброчесної місцевої влади».   Круглий стіл «Форум діалогів та контактів: за чесні та прозорі вибори!» – тривав  дві години. Після закінчення зустрічі розгорілися дискусії  на тему: ” хто  з кандидатів в Президенти  зможе обєднати Україну”.  Більшість присутніх  висловилась  на користь Петра Порошенка як кандидата, що зможе об`єднати Україну та вивести її зі стану війни з Росією та зі стану громадянської війни, яку штучно роздуває Росія.

YY3I6zlEzEk

 

Фото на память. Учасники круглого столу  не поспішали розходитись.

Керівник  пресслужби ПОГО “Право на захист” -Альона Удовенко

 

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події