В НАС НЕМАЄ ІНШОГО ВИБОРУ, МИ САМІ МУСИМО ЗУПИНИТИ БЕЗКАРНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ, МОНСТРІВ породженних нашою покірністю!!!

Протидія корупції Без коментарiв

 Корупція — це політична воля.Якщо влада корумпована від початку до кінця, вона робить вигляд, що в країні все нормально.Якщо чиновники переконаються, що є політична воля і санкції, що покарання неминуче піде, то перестануть займатися корупцією. А зараз корупція повсюди, тому що безкарна.

Хіларі Клінтон

 

“Гірше хабара може бути лише хабар” 

 

ПОДАТКИ та КОРУПЦІЯ  ТІСНО ВЗАЄМОПОВ,ЯЗАНІ.

 КОРУПЦІЯ..Покарання  корупціонерів – повинно бути жорстким!!!  (щоб більше нікому не захотілося!).

 Але , ХТО ж їх буде карати? ….Якщо,  корупція – “гідра” , як пирій міцно вкорінилася в вищих ешелонах влади… з інтерв,ю екс. прокурора Піскуна ЗМІ:  http://zakon-poltava.pl.ua/?p=1261    

..”Ми “спали”…але пробудилися( з інтерв,ю генерального прокурора Пшонки ЗМІ)…. А  обіцяного генеральним прокурором   Пшонкою пробудження –  не вбачається! 

Карати є кого , але  НЕМАЄ  КОМУ!

 Про це  я  детально опишу в  рубриці  “Протидія корупції”,  незабаром .  Матеріали  що я розміщу в цій рубриці стали  темою для багатосерійного (15-20 хвилин кожен ролик)  аматорського  фільму “оборотні”  під номерами:№ 1, №2 і т.д.

 Корупціонери  залякують мою сім,ю, перешкоджають мені  в здійсненні законної громадської діяльності. Попередній сайт Організації – зламали. Але фільм –  БУДЕ!

 Теми  – різні… на підставі обгрунтованих доказів та  документів. 

 В Фільмі  “Оборотні №1”  я розповім про:  корупційні дії та бездіяльність прокуратури навколо  посадового злочину та шахрайства посадових осіб  в Укрсоцбанку, (перед кризою , не без ” підтримки”  посадовців головного офісу) В той час  в банках України а також в  Крем. Відділі  УСБ массово оформляли  валютні кредити на   підставних позичальників, на сотні тисяч доларів по 2-х епізодах,  на мілліони по 12 епізодах…

 Один  підставний  позичальник через три місяці після оформлення на нього кредиту загинув при загадкових обставинах… Другому “допомогти загинути “  –  злочинці (посадовці банку)  не встигли, бо  я  оприлюднила про злочин у всі інстанції ,а також  (в порядку ст.97 ) написала Заяву про злочин до кременчуцької , генеральної прокуратур.

 Злочин   ,  був скоєний службовими посадовими особами Укрсоцбанку, за попередньою змовою, шляхом шахрайства ст.190 ККУ, та підробки   документів службовими посадовими особами банку ст 366 ККУ на людей які про це нічого не знали, наприклад на  двох незнайомих між собою  громадян були  оформлені валютні кредити по 100 тисяч доларів США на кожного, а одне і те ж  саме заставне майно,   неіснуючого хлібокомбінату,  оціночна вартість якого була завищена в сотні разів, було    вписане  як застава, в двох фіктивних  кредитних договорах та одному на двох- іпотечному Договорі!

 Протягом  двох  останніх  років   я двічі зверталася в генеральну прокуратуру, була на особистому прийомі…( що “пробудилася” від сну, як каже  Пшонка)…

 БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО! Міліція відмовляє, прокуратура скасовує… фактично  справа “гуляє” по колу, що свідчить про корупційні дії та бездіяльність кременчуцької,  обласної та  генеральної  прокуратур, бо  посадовий злочин ст. 366 згідно  законів – є підслідністю  прокуратури а не міліції.

 Той факт що кременчуцька прокуратура на вказівки  генеральної НЕ реагує, вказує на те що в них все “схвачено” і за все “заплачено”

В  ф-мі “Оборотні №2” –  планую  оприлюднити  тему: корупція,   як негативне явище серед  державних службовців високого рангу.

Планую… створити такий фільм,   як дасть БОГ , сили, здоров”я і коштів( бо утримую організацію сама, за власні копійки),  та не вмію просити милостиню…

 ПОДАТКИ.….Заплутану систему оподаткування – потрібно ТЕРМІНОВО “розплутати”, бо  податки і є , однією з причин кругової поруки та корупції…

 Наприклад: (податок) внески,  що повинні сплачувати роботодавці за  найманих працівників  – фантастично нереальні!  В цілому – це відрахування  в прірву близько 50 %  додатково  до заробітної плати! 

 Зрозуміло…це призвело до того , що і роботодавці і  наймані працівники –  не витримують такого пресу, і  перебувають “в тіні”.

 Вихід є! Про це  пишуть економіст Вячеслав  Христич , громадський діяч Геннадій Балошов, та інші  фахівці,  економісти,  небайдужі та грамотні люди.

Мені сподобався варіант : призначення податку для малого та середнього бізнесу  15% від нарахованої заробітної плати. Або 5/10. І ВСЕ!

 Впевнена, що казна держави – отримає в 10 разів   більше, бо всім  хто зараз в тіні стане вигідно легалізуватися. 

На мою думку,  президенту  Януковичу, необхідно ТЕРМІНОВО   виявити: кому вигідно, щоб    це все відбувалося? Чи йому хочеться гнобити Українців, а самому жирувати в Межгір”ї, чи він не здатен проконтолювати і його підводять  ним же призначені міністри, губернатори?

Чи Янукович про все знає ,  а  тільки робить вигляд,  що не знає, зачитуючи нам цитату (в яку я спочатку свято вірила):”за будь які прояви корупції, покарання буде жорстким і невідворотним, те що кажуть нагорі, внизу не чують”!!!???

На мою думку,  дії  та  бездіяльність  команди президента, міністрів, силовиків, губернаторів,   їх БЕЗКАРНІСТЬ  -породила монстрів!

їх дії – це навмисне спрямований план проти благополуччя і розвитку  держави Україна, народу  України,    як на те пішло -проти   нього ж, президента  України,  рейтинг  якого  стрімко падає! Ними всіма,  і президентом також  “досягнуто” багато:народ з ненавистю  коментує проти Януковича., народ ненавидить тільки Януковича.

 Особисто  вважаю що   дії та  бездіяльність “царьків ” при владі: оточення президента,генеральна прокуратура, суди всіх інстанцій,  губернатори, “царьки” на місцях,   кидають народ в хвилю протестів, протистоянь, і потрібен тільки сірник, щоб спалахнула хвиля НАРОДНОГО гніву, який змете все на своєму шляху.

Наприклад в  м.Кременчуці та Полт. обл., таке ганебне явище як корупція  процвітає!

Дії та бездіяльність прокуратури, міліції,  інших посадовців вказують на  на те, що для них   той “курс”    президента  на викорінення корупції”  – НЕ  указ, а як кажуть в народі , вон розуміють що президент все дозвлоляє ???, а цитата, це звичайне ” зомбування”  народу з зомбоящика, промова з розрахунку на лохів, (пробачте за такий вислів) одна з яких  і я… бо  деякий час вперто вірила ,  і  цього часу сподівалась  в його ( президентські)обіцянки…Корупція  досягла неймовірних висот!

 ТОМУ в  НАС НЕМАЄ ІНШОГО ВИБОРУ, МИ САМІ МУСИМО ЗУПИНИТИ БЕЗКАРНІСТЬ ПОСАДОВЦІВ,” МОНСТРІВ” породженних нашою покірністю!!!

 Не треба мовчати!  Треба звертатися до  ВСІХ інстанцій, до президента, до засобів ЗМІ, з метою оприлюднення  цієї страшної біди для нашої держави, яку звуть: “кругова порука і корупція”!

 

З кожним днем моя віра  що Янукович бажає відродження держави, гасне….Хочеться вірити що   нарешті він ПОЧУЄ нашу думку і виправить ситуацію…

 

Надія вмирає останньою…  правозахисник  Ніна Дашко. 5 вересня 2012 року.

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події