В рамках реалізації Міжрегіонального проекту Партнерства „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину” проведені тренінги на теми присвячені обговоренню понять ” вибори Президента 2014″

Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину Без коментарiв

 

В період з  17 по 21  травня  Полтавська обласна громадська оранізація «Право на Захист»  провела  цикл тренінгів   для молодих громадських активстів , на теми присвячені обговоренню понять «вибори», «виборча система» та «політична корупція», «повноваження президента», «правила поводження на виборчій дільниці». Тренінги проводились в рамках  реалізації Міжрегіонального проекту Партнерства „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину”, за ініціативи Асоціації «Нові Горизонти», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні .

 

 

 

1IpKyMW7nyI

24wjsgubN18
Учасники тренінгу: А.Удовенко, В.Мазур, Н.Чайка, Т.Дрозденко
blVsFpRCf7Q

 

Cnn4C4RJsqQ

Голова правління ПОГО “Право на Захист” Ніна Дашко проводить тренінг.

cVZGO7LGHes
d5uh3z67hMg
F61l_F_phxI
FF6nH-5xi5w

ITc29FvrAs4  itYJzB6Ckj0  LOJfRbICJpE  SwG4Bir0_JM
UW4TdsNc_yA

 Голова правління ПОГО «Право на Захист» Ніна Дашко, на прес-конференції  21.05.2014 року, повідомила:

В період з 19 по 21 травня, 140 учасників  тренінгів отримали інформацію про вибори, про політичну корупцію, про  виборче Законодавство України.

Під час  заходів , молодь, яка голосуватиме вперше, інші  громадяни ,  отримали  слідуючі відомості:    “як перевірити  себе у списках,  як перевірити  наявність  свого прізвища у списках не виходячи із дому , як  проголосувати вдома  чи як  змінити місце голосування, порядок голосування, таємниця волевиявлення,  а також відомості про відповідальнісь осіб за порушення  виборчого Законодавства, інше”.

«Молодь наше майбутнє,  висловлюю надію і сподівання на те , що  вибори  Президента 2014  пройдуть в один тур,   виборці не будуть байдужими,  проявлять високу активність,   реалізують своє право голосу вільно і самостійно обирати.   Впевнена що після революції гідності свідомість Українців  значно підвищилась, відтепер вони  ніколи не  не стануть об’єктом підкупу . Покладаю велику надію на молодь,яка  проявляє неабияку активність ,  заохочує  своїх колег  брати участь у політичному житті країни, і це дуже приємно.  Висловлюю надію на те , що ми члени громадянського суспільства ,   інституцій громадянського суспільства , спільними зусиллями зробимо  все можливе  щоб вибори Президента 2014 на Полтавщині ,  по всій Україні   пройшли успішно»,   відмітила в своїй промові  Ніна Дашко.

 

Керівник Пресслужби ПОГО “Право на Захист” –  Альона Удовенко

Поділитися записом:

Вам також може сподобатись...

Comments:

Події